דורון שפר חתם בגליל

השחקן שפרש וחזר מספר פעמים, החליט לשוב פעם נוספת אל המגרשים. על המהלך אמר: כדורסל והגליל הן שתי אהבות ישנות שלי. צביקה שרף: דורון ספורטאי וכדורסלן גדול

יום שני 30 יולי 2007
שלמה חסיד

הקאמבק הבלתי מסתיים של דורון שפר קיבל היום פעם נוספת התחדשות אחרי שכוכב שנות ה-90 החליט לשוב למגרשים ולחתום בגליל העליון.

השחקן מבצע קאמבק רביעי תוך מספר שנים וחוזר לגליל עליון. שפר שמצוי בתהליך מתקדם לחזרה ליהדות החליט לממש את רצונו לחזור אל הפרקט ולחתום בגליל העליון.

שפר אמר בצהריים ל-TELESPORT: "כדורסל והגליל הן שתי אהבות ישנות שלי. העניין של הכדורסל שוב החל לבעור בעצמות שלי בזמן האחרון. נוצר קשר עם הגליל והחלטנו ביחד שאני חוזר. אני שמח לחזור".

כזכור, שפר כבר שיחק בשורות הגליל בין 1990 ל-1993 והיה שותף לאליפות ההיסטורית שלה בעונת 1992/93 בהדרכת פיני גרשון. לאחר העונה המדהימה שלו עבר שפר לשחק בקונטיקט בליגת המכללות. לאחר ההצלחה בחו"ל שב למכבי ת"א איתה זכה בארבע אליפויות כששיתף פעולה עם עודד קטש.

בשנת 2000 הכריז שפר על פרישה ומאוחר יותר התברר כי לקה במחלת הסרטן. ב-2003 החליט לחזור ושיחק בהפועל ירושלים, איתה זכה בגביע היול"ב. הפרישה השנייה שלו הגיעה ב-2005 מספר חודשים לאחר שחתם בהפועל ת"א. אל האדומים הוא חזר בסוף אותה שנה אך גם אז החליט לפרוש. כעת מקווים בגליל ששפר התייצב ויוכל לסייע להם במאבקים השנה בליגה.

בעולם הכדורסל מרוצים מהחזרה

אפי בירנבוים: "זו בשורה מאוד משמחת. דורון ספורטאי בנשמה, אם הוא חוזר הוא מרגיש שיש לו מה לתרום ואני מאחללו בהצלחה".

אריאל בית הלחמי: "דורון שמר על עצמו, עשה ספורט,יוגה והתעמלות. ראינו אותו משחק בותיקים, הכדורסל קרוב לליבו ויפה מאוד שהוא חזר, נאחל לו שימשיך להנות ממה שהוא עושה".

דיויד פדרמן: "אני שמח מאוד בשמחתו של דורון, הוא אחד השחקנים הטובים שהיו לנו. דורון, אוהב כדורסל אוהב את הגליל ואני מאמין שזה יצליח".

מולי קצורין: "אני הייתי זה שהביא את דורון שפר לגליל. עכשיו הוא סוגר מעגל ואין לי ספק שבגילו וגם אחרי הפסקה של שנה וחצי יכול לחזור ולהיות שחקן טוב. אני אעקוב אחר ביצועיו בגליל אני מאמין בו וזו בשורה משמחת לכדורסל".

צביקה שרף: "אני מאחל לדורון ולגליל בהצלחה שאלוהים יהיה איתו. זו בשורה משמחת. דורון הוא ספורטאי וכדורסלן גדול. אני חושב ששאר השחקנים בגליל יכולים לשאוב המון ממנו".

פפי תורג'מן: "כל עוד דורון עושה את מה שהוא אוהב זה טוב. לא מפתיע שהוא חזר. הכדורסל זורם לו בדם, דורון עשה הישג אדיר הוא אוהב את הקבוצה ואני מאחל לו רק בהצלחה".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק