לוי לשחקנים: מרוצה מההשקעה

רוני לוי סיכם היום את מחנה האימונים של הקבוצה ואמר לשחקניו: אתם כל מה שמאמן יכול לרצות ולשאוף. הבלם דייגו קרוסה ששיחק בראסינג קלאב יעבור לירוקים וישתכר 250 אלף דולר לעונה.

יום שלישי 31 יולי 2007
הדס גרינברג

רוני לוי כינס היום את שחקניו, על מנת לסכם את מחנה האימונים של הקבוצה, מחנה שאליו הצטרף ג'ובאני רוסו, שחוזר לקבוצה אחרי שנתיים בשורות מכבי ת"א.

השחקנים נראו מרוצים ממחנה האימונים ורצו להביע את הערכתם הרבה, למנהל הקבוצה מיקי דסה, אותו הניפו על הכתפיים.

מכבי חיפה ערכה במהלך מחנה האימונים 4 משחקי אימון, אותם סיימה במאזן חיובי. חיפה ניצחה במשחקי האימון את ווטפורד 1:5, לימאסול 0:1 , את פרסניק 0:3 וסיימה בתיקו 2:2 עם פטרולול.

שני המצטיינים העיקריים במהלך מחנה האימונים היו יניב קטן וליאור רפאלוב.

רוני לוי, שנשמע מרוצה מההכנה של חיפה באוסטריה אמר לשחקניו: "ברצוני לומר לכם כל הכבוד על השקעתכם העצומה והאימונים האינטנסיביים, התאמנתם בצורה הכי מקצועית שמאמן יכול לשאוף ולאחל לעצמו, למרות שזה לא היה קל".

על משחקי האימון שערכה הקבוצה אמר לוי: "אני שמח שבמשחקי המבחן ששיחקנו כאן, המאמצים שלכם באו לידי ביטוי, ובנוסף לכך אני מאמין שאתם חשים את הדינמיקה והאווירה ששוררת בקבוצה, אני רוצה להאמין שתמשיכו כך גם שתגיעו לארץ".

במהלך היום יזכו השחקנים לחופש, אותו ינצלו לטיול ברחבי מינכן. מחר אמורה הקבוצה לנחות בסביבות השעה 15:00.

קרוסה ישחק במכבי חיפה

דייגו קרוסה, בלמה של ראסינג קלאב הארגנטינאית (31) יהיה בלמה הבא של מכבי חיפה אחרי שחתם על חוזה לשנתיים.

המשא ומתן להגעתו לשורות ה"ירוקים" הסתיים בין  נשיא מכבי חיפה, יעקב שחר לנשיא הקבוצה בה שיחק קרוסה וסוכם כי הוא ישתכר 250 אלף דולר לעונה. הכדורגלן יגיע בימים הקרובים לישראל.

אחת הסיבות המרכזיות לכך שקרוסה החליט להגיע לחיפה היא בעקבות שיחות שערך עם רוברטו קולאוטי שהמליץ לו להגיע והעביר לו את רשמיו מהשנים האחרונות בארץ. רוני לוי עקב אחרי קרוסה במשך ארבע השנים האחרונות וכעת החליט להחתימו.

קרוסה בן ה-31 ערך בגיל 17 את הופעת הבכורה בבוגרים, אצל ניואלס אולד בויס. ב-1999 
עבר לבטיס סביליה הספרדית וחזר לארגנטינה לולס סארספילד. בסיום עונת 2000/1 חזר לבטיס וכעבור שנה עבר לבוקה ג'וניורס תמורת יותר ממיליון דולר. בבוקה ג'וניורס שיחק קרוסה כשלוש שנים עד שנת 2004 ואז עבר לראסינג.

תמונה: האתר הרשמי של מכבי חיפה

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק