אנחנו רוצים להיות בצמרת

ליגת העל: מאמנה המנצח של הערב, ראובן עטר לא מכחיש את המטרה של העונה: מקווה להיות בצמרת. רוני לוי: היה מאוחר מדי לחזור. בן דיין: לא האמנתי שאפשר לנצח

שבת 27 אוקטובר 2007
מערכת TELESPORT
המהפך הושלם: הרבה אושר ושמחה שרר במחנה של מכבי נתניה, לאחר המהפך המושלם 1:2 מול מכבי חיפה, הערב באיצטדיון הקופסה. ניצחון שהעלה את נתניה למקום השני בטבלה. 

הצד המאושר של הערב, ללא ספק ראובן עטר: "לנתח את המשחק עצמו במחצית הראשונה היה קשה מאוד, הם תקפו מאגף ימין שלנו. תוך כדי המחצית רציתי שהם יבואו לעזור. במחצית ישבתי דיברתי איתם, הם יצאו כמו לוחמים, הקבוצה בהחלט לחמה והמשחק בהחלט הגיע לנו. 

"Ȼאנחנו רוצים להיות בצמרת, זו המטרה שלנו. אנחנו נלחמים להיות שם. בסיבוב השלישי אני אדע לעשות חשבון. כולם יודעים שמול בית"ר יהיה קשה, הם קבוצה טובה מאוד. אנחנו נאבקים מול כל הליגה, נקווה להמשיך ביכולת הטובה".

רוני לויȬ מאמנה של מכבי חיפה אמר באכזבה בסיום: "מי שראה את המשחק, אמור להבין למה ניגשתי לשופט. אני לא צריך לתת את הדין והחשבון". לגבי המשחק: "החבר'ה שיחקו במחצית הראשונה טוב מאוד, היינו צריכים להמשיך וחבל. 

"לצערי לא עשינו את ߖה. במחצית השנייה הלכנו אחורה, למרות שעצרנו לא מעט מתפרצות, זה לא הספיק. נכנסנו לא טוב לחצי השני, היה מאוחר מדי לחזור. חיפשנו ליצור רצף של עוד ניצחונות, חבל מאוד. מסתכלים קדימה".

השחקן שהחל במהפך, דדי בן דיין, אמר בסיום&qɵot;אני לא כל כך האמנתי שאפשר לנצח. בחדר ההלבשה דיברנו, הייתה אמונה בנפש. הצלחנו לנצח ואני שמח. אני לא רוצה להיות חזיר, אבל נקווה להמשיך כך. בית"ר זו קבוצה הכי טובה כיום, לא מפחד מהם, אבל זו האמת".

תגובות

טלספורט בפייסבוק