תלונה במשטרה נגד דייויד אבו

אביו של טל בן חיים, הגיש תלונה למשטרה נגד נציג השחקנים בחשד לביצוע עבירות פליליות. הנושא יחקר ע"י משטרת ישראל. אבו: "כשאוזמן לחקירה אומר את כל מה שיש לי בנושא"

יום שלישי 31 יולי 2007
אשר גולדברג
 משרד עורכי הדין, בראשותם של רונאל פישר,יואב נרי ונמרוד כנפו, הגישו תלונה למשטרת ישראל, בשמם של טל בן חיים ואביו, עמנואל, כנגד דייויד אבו המשמש כנציג מספר שחקנים בישראל ובאירופה.

בתלונה למשטרה, צורף חומר רב, לרבות מידע ומסמכים, שהתקבלו במשרד מאנגליה. המסמכים מעלים חשד, לכאורה,  לביצוע עבירות פליליות חמורות ביותר, ע"י דייויד אבו.

ממשרד עורכי הדין נמסר, ש"הואיל והנושא נחקר בצורה רצינית ואינטנסיבית, ע"י משטרת ישראל, איננו רוצים להוסיף בשלב זה שום דבר, על מנת שלא לפגוע בחקירה המתנהלת ע"י משטרת ישראל".

דייויד אבו אמר ל-telesport: "אין שום דבר נגדי,  ולא יודע לי על תלונה או על זימון לחקירה.  אם אכן יש דבר כזה, אגיד את כל מה שיש לי בנושא. לא ידוע לי על שום חקירה שמתנהלת נגדי באנגליה או בישראל. כל המסמכים בנושא חתומים מול סוכן רשמי. אף אחד באנגליה לא חקר אותי ואף אחד בישראל לא ביקש לחקור אותי ואם אתבקש לתת הסברים אשמח לעשות זאת".

אבו מנהל מזה תקופה ארוכה קרב משפטי עם משפחת בן חיים. אבו טוען כי הוא היה זה שדאג להעברתו של בן חיים לבולטון בזכות קשריו באנגליה. אבו, שאינו משמש סוכן שחקנים רשמי, דורש עמלה בסך מאות אלפי דולרים בזכות העברה.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק