יוצאים לדרך

ליגת העל בכדורסל תצא הערב לדרך כשברקע השאלה הנצחית: מי יעצור את מכבי תל אביב. במוקד הערב: הצהובים מתארחים בנהרייה, בני השרון ברמת גן. וחולון בבכורה מחודשת בגליל. ראשל"צ תארז את אשקלון

יום ראשון 28 אוקטובר 2007
אלכס נירנבורג

ליגת העל בכדורסל תצא הערב לדרך כשברקע השאלߔ הנצחית: האם יש קבוצה המסוגלת לעצור את מכבי תל אביב בדרך לתואר אליפות נוסף.

הצהובים, שלא הרשימו בלשון המעטה, במשחק פתיחת היורוליג מול לה מאן הצרפתית יצפינו עד נהרייה למפגש מול חניכיו של אריאל בית הלחמי.Ġנהרייה אמנם נפרדה בקיץ מרביב לימונד אך בקבוצה מאמינים כי התלכיד הקבוצתי החדש הכולל בין היתר את מתן נאור, עידו קוזיקארו, ברק פלג, אדריאן פלג'ר, אוטיס היל ואשנטה ג'ונסון מסוגל להפתיע את הצהובים. 

בני השרון, המונהגת על ידי ߞאיר טפירו, שעבר מהפועל ירושלים תתייצב למשחק חוץ קשה מול עירוני רמת גן. בקבוצה של רובי בלינקו אין כוכבים גדולים אך בריאן טלברט, שמוליק ברנר, אלישי כדיר וחבריהם מסוגלים לעשות חיים קשים לכל קבוצה בליגת העל. 

הפӕעל חולון של מיקי דורסמן תערוך הופעת בכורה מחודשת בליגת העל בגליל העליון. חולון חמושה בתקציב גדול וברכש נוצץ בדמותם של אריק קמפבל, פי ג'יי טאקר, עמית תמיר, מורן רוט ואחרים. גליל המתאוששת מעזיבתו של עודד קטש תציג לראווה את המאמן אלߙ קנטי שחוזר למקום שבו איבד את האליפות עם מכבי תל אביב בעונת 92/3. על הפרקט תנסה חבורה של שחקנים אלמונים יחסית, מחוזקת בגילי מוסינזון ודורון שפר, להימנע ממאבקי תחתית. 

במשחק נוסף שייערך הערב תארח מכבי ראשון לציוןאליצור אשקלון. ראשון לציון תתבסס בעיקר על יכולתם של הזרים ג'רלד בלסינגיים וחואן מנדז. אשקלון, שהתחילה את העונה לאחר תקופה ארוכה של חוסר וודאות, תסתמך בעיקר על הגגות של ווין וואלס שהגיע מגבעת שמואל. 

הפועל ירושלים לעפולה גלבוע ייערך מחר.   

.   

תגובות

טלספורט בפייסבוק