פאר ומירזה בסיבוב השני

אלופות סטנפורד משתפות פעולה גם בסן דייגו והעפילו לשמינית הגמר לאחר ניצחון על בצ'מן (גרמניה) וסרומובה (צ'כיה) 4:6 ו-0:6. סלע ואוקון העפילו לסיבוב השני בצ'לנג'רים

יום חמישי 02 אוגוסט 2007
אורן קורנפלד
שחר פאר אמנם לא בכושר טוב לאחרונה, אך זה לא מפריע לה להמשיך ולנצח בטורנירי הזוגות. פאר ושותפתה ההודית, סניה מירזה העפילו הלילה לסיבוב השני בטורניר סן דייגו, ארה"ב (פרסים בסך 1.34 מיליון דולר).

פאר, שהפסידה רק אתמול בסיבוב הראשון למירזה ביחידות שיתפה איתה פעולה, והשתיים ניצחו בסיבוב הראשון את אנג'ליקה בצ'מן (גרמניה) ואנה סרומובה (צ'כיה) 4:6 ו-0:6.

בשלב הבא ימתינו לאלופות סטנפורד אלה קודרצובה וסו ווי הייש, אותן הן פגשו כבר בסטנפורד וניצחו בדרך לתואר בחצי הגמר 3:6 ו-4:6.

אוקון וסלע בסיבוב השני

דודי סלע עלה לסיבוב השני בטורניר סרנסק, רוסיה (פרסים בסך 25 אלף דולר) אחרי ניצחון קליל על ארתור צ'רנוב הרוסי 1:6, 2:6.

סלע, המדורג ראשון בטורניר (124 בעולם) ממשיך במסע המצויין שלו ברוסיה. הניצחון הקליל היום על המדורג 954 בעולם מזכה אותו בחמש נקודות דירוג נוספות וב-430 דולר.

סלע יפגוש בסיבוב הבא את המנצח בהתמודדות בין דמיטרי סיטאק הרוסי (819) לדניס פאלובס (497) הלטבי. סלע נותר הישראלי היחיד בטורניר היחידים אחרי שדקל ולצר ואמיר ויינטרוב הודחו אתמול.

נועם אוקון ממשיך במסע שלו בקנדה והיום הצליח לעלות לסיבוב השני בטורניר ואנקובר, קנדה (פרסים בסך 100 אלף דולר).

אוקון המדורג שביעי בטורניר (163 בעולם) גבר על ברנדן אוונס האמריקאי (265) 4:6 ו-2:6. בשלב הבא, רבע הגמר יפגוש כנראה את בובי ריינולדס (119) האמריקאי (4 בטורניר) זאת במידה ויגבור על קולין אבלטיטה(369) האוסטרלי.

הלילה אוקון הצליח גם להעפיל לסיבוב השני בטורניר הזוגות עם בן זוגו האיטלקי סטפאנק יאני בואנקובר. הצמד הישראלי-איטלקי ניצח 4:6, 7:6 ו-8:10 את הצמד המדורג 1 בטורניר, ג'יימס אוקלנד (אנגליה) וסטפאן האס (אוסטרלי). היריבים ברבע הגמר: המנצחים בהתמודדות בין האצ'ינס (אנגליה) ופארוט (ארה"ב) לאבאנס ו-וויטאן האמריקאים.

תמונות: רויטרס

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק