אנגלוביץ' חתם במכבי נתניה

הקשר הסלובקי (25) מקבוצת סנץ' חתם על חוזה לעונה אחת עם אופציה לשנתיים נוספות. עטר: אני שמח שהוא השתכנע להגיע. סוליס, קשרה של נבחרת קוסטה ריקה שוחרר

יום רביעי 01 אוגוסט 2007
אשר גולדברג

אז מי אמר שמכבי נתניה לא מתחזקת? הקשר הסלובקי, סטניסלב אנגלוביץ' (בן 25) מקבוצת סנץ חתם היום על חוזה לעונה אחת עם אופציה לעוד שנתיים נוספות.

לאחר ההחתמה אמר המאמן ראובן עטר: "אני מאוד שמח על החילופים שביצענו היום. מדובר בשחקן אשר בחודשיים האחרונים עשיתי שלושה-ארבעה ניסיונות להביאו לקבוצה תוך כדי הפעלת מאמצים אדירים, אך זה בשל סיבות אישיות לא הגיע לישראל, לכן המהלך לא הסתייע עד כה".

עטר הוסיף איך שכנע את השחקן להגיע: "לאחר שנפגשתי איתו בגרמניה ביומיים האחרונים, הסברתי לו למה כדאי לו להגיע לקבוצה ואני פשוט שמח שהוא השתכנע בסופו של דבר להגיע אלינו. מדובר בשחקן שכבר ראיתי אותו בקבוצת סנץ בעבר, שחקן איכותי, מהיר וטכני אשר יכול לשחק בשלוש עמדות בקישור ויעניק ורסיטיליות למרכז השדה שלנו. בהזדמנות זו אני רוצה להודות לבעלים דניאל יאמר שבא לקראתי במהלך ואפשר את החילוף".

המועדון יעשה מאמצים כבירים להסדיר את רישומו למשחקי הסיבוב השני המוקדם של גביע אופ"א, אולם הסיכויים לכך אינם גדולים.

ובמקביל, סוליס שוחרר

מאוריציו סוליס, קשרה של נבחרת קוסטה ריקה, שנבחן בימים האחרונים בשורות מכבי נתניה, שוחרר היום מהקבוצה ע"י ראובן עטר.

סוליס לא הצליח להרשים את עטר, שיחפש שחקנים חלופיים כדי לחזק את הסגל של הקבוצה לקראת העונה הקרובה. בשיחה שנערכה היום בין המאמן ראובן עטר לקשר מאוריסיו סוליס, הודיע עטר לשחקן על שחרורו מהקבוצה בשל מגבלות מקצועיות. 

תנאי העזיבה של השחקן מסוכמים ברגעים אלה בבית המלון בגרמניה. ראובן עטר: "לצערי למרות ניסיונו הרב (שני מונדיאלים) ואישיותו הטובה, השחקן לא עמד בציפיות המקצועיות שלי וההחלטה היא לטובת הקבוצה".

הבעלים דניאל יאמר והנהלת המועדון קיבלו הבוקר החלטה להאריך בשבועיים נוספים את מכירת המנויים לקראת העונה הבאה וזאת בשל הפגישה עם אוהדי הקבוצה עם הנשיא גיל לב, וחבר ההנהלה קובי בלדב, ובשל בקשות רבות מצד אוהדי הקבוצה לעשות כן.

לאחרונה נרשם גידול בקצב מכירת המנויים (מספר המנויים שנמכרו עד ליום זה הוא 410). הודעה ברוח זאת הועברה למשרד הכרטיסים לאן, ומכירת המנויים נמשכת. המועדון לא נמצא בפיילוט ההתאחדות לכדורגל למכירת כרטיסים במחיר של 40 שקלים (קבוצת בני יהודה היא היחידה שמשתתפת בפיילוט).

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק