מסר לפייזר: תכבד את קטש

גורם בכיר במכבי ת"א העביר מסר חד משמעי למספר שחקנים ובראשם מרכוס פייזר: "מי שלא יציית בצורה מדויקת להוראות המאמן, לא צפוי לו עתיד ורוד"

יום שני 29 אוקטובר 2007
שלמה חסיד
בקבוצת הכדורסל שלȠמכבי ת"א העבירו  מסר ברור לשחקני הקבוצה ולפיו: "מי שלא יתיישר לפי הקו של המאמן, עודד קטש, צפוי לסנקציות. זה המאמן ויש לכבד אותו". הדברים נאמרו במיוחד לגבי מרכוס פייזר שלא השתלב בקבוצה.

אין זה סוד שהאלופה הישראלית לא ממש הרשימה בחלק ממשחקי ההכנה וגם בשני משחקי הפתיחה מול לה מאן ועירוני נהריה, אותם ניצחה בסיום בעזרת לא מעט מזל.

העניין לא נעלם מעיניהם של ראשי הקבוצה, אשר השקיעו הון עתק במכבי על מנת להחזיר אותה לצמרת האירופית בתום שנה מאוד לא טובה עם המאמן, נבߟ ספאחיה.

מספר שחקנים שבהם הושקע כסף רב כמו הפורוורד, מרכוס פייזר, לא מספקים את הסחורה. פייזר הגיע למכבי עם משקל עודף, הוא לא ממש מבריק ביכולתו והכימיה שלו עם המאמן, עודד קטש, לא עובדת עד עכשיו.

במכבי לא יסבלו מצב שאחד השחקנים לא ߙישמע להוראות המאמן ובימים האחרונים כולם כאחד קיבלו מסר ברור מבכירים בקבוצה: "קטש הוא המאמן, הוא יחליט, הוא יקבע וכל אחד מהשחקנים יצטרך לציית באופן מדויק להוראות, אחרת לא יהיה לו טוב".

תגובות

c

טלספורט בפייסבוק