צריך להבקיע שער מוקדם

אלי כהן סיפר על המפתח למשחק הגומלין היום מול סנטה קולומה: המשחק מצינו באנדורה היה גרוע מאוד - לא היינו חדים. שבחון: אנחנו כבר רוצים להיפטר מהמשחק הזה

יום רביעי 01 אוגוסט 2007
אשר גולדברג

מכבי ת"א ערכה אתמול את מסיבת העיתונאים לקראת משחק הגומלין מול סנטה קולומה. לאחר מכן הקבוצה קיימה את האימון המסכם שלה לקראת המשחק מול האנדורים.

אלי כהן, מאמן הקבוצה: "המשחק מצידנו היה גרוע מאוד. אם אפשר לקרוא לזה נסיבות מקלות, אני חושב שזה קרה בגלל שמחנה האימון היה צמוד למשחק. הצמידות הזו הקשתה עלינו את ההכנה. למעשה לא באנו רעננים למשחק הזה ולא עברנו אותו כמו שרצינו. כרגע ההכרעה קשה יותר, אנחנו צריכים לנצח את המשחק בהפרש של שני שערים".

על הלחץ שיש על השחקנים אמר כהן: "ככל שנבקיע את השער הראשון מוקדם, נוכל להשתחרר מהלחץ הראשוני אז אפשר יהיה לשחק בשקט ולהביא את היכולת למגרש".

"הקבוצה הייתה לא חדה ואנחנו יודעים שבאימונים החדות נעלמת. לצערי לא היו לנו הרבה משחקי אימון כי הטווח היה קצר מאוד. לפני המחנה עשינו בקושי משחק אימון אחד לעומת שנה שעברה אז עשינו 4-5".

על ההשתלבות של שבחון חזרה אחרי פציעה, אמר כהן: "יוסי שבחון הוא למעשה שחקן שכמעט ולא עשה איתנו את ההכנה. יוסי עדיין לא ב-50 אחוז מהיכולת שלו, אבל אנחנו זקוקים לשחקן בדמותו של יוסי להביא את הטכניקה וההבקעה. יחד עם אבי ושאר השחקנים אנחנו צריכים לייצר מצבים להבקיע שערים. יוסי נפצע באימון הנבחרת ונבצר ממנו לעשות הכנה ראוייה. אני מקווה שהוא ישוב לכושר משחק מביא את היכולות שלו".

על מה יהיה היום אמר כהן: "נוכל להביא את הטכניקה של השחקנים ונצטרך להכתיב את קצב המשחק. עם כל המתח וכל המחשבות מה יקרה, נצטרך לבוא לשחק כיאה למועדון או קבוצת כדורגל כמו מכבי ת"א. צריך לדעת לעמוד בלחצים.

"לוני ביקש מאיתנו להתמודד על כל התארים האפשריים. עדיין לא קיבלנו כל מה שביקשנו. בשנה שעברה אבי נמני את כל משחקי ההכנה לא עשה, כמו גם שחקנים נוספים. זה פגע בנו בתחילת המשחקים. ברגע שההכנות נפגעות, גם הדרך למטרות שבפנינו הרבה יותר קשה. אני מקווה להשלים את הפאזל של סגל הקבוצה כמה שיותר מהר".

על האפשרות שמכבי ת"א תספוג ראשונה, אומר כהן: "אנחנו חושבים על כל האפשרויות. השחקנים תודרכו היטב ותרגלנו הכל. אנחנו מקווים שלא נגיע לשלב הזה ונהיה משוחררים מתחילת המשחק. זה תלוי בנו, אבל צריך גם את אלילת המזל".

יוסי שבחון, קשר הקבוצה דיבר על כך שאין ברירה אלא לנצח: "אנחנו צריכים לנצח גם בלעדי. אנחנו חייבים לנצח ואני מאמין שנוכל לעשות את זה ולעבור שלב. אסור לנו לחשוב מה יקרה אם לא נעבור אותם. אנחנו בטוחים בעצמנו. אנחנו מאמינים שנצליח לעשות את זה. המשחק הזה יושב לנו שבועיים על הגב, אנחנו רוצים להיפטר מזה. אחרי מחנה אימונים ארוך החדות הייתה נמוכה. לא היינו שאננים אלא לא חדים. הדריכות וההכנה שלנו היום הרבה יותר טובים".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק