צ'לסי חייבת לזכות באלופות

מנכ"ל צ'לסי, פיטר קניון, התראיין לערוץ הקבוצה והציב מטרה אחת ברורה למוריניו, טרי ובן חיים: כדי להפוך לקבוצת על צריך לקחת את התואר יותר מפעם אחת

יום חמישי 02 אוגוסט 2007
מערכת TELESPORT

אם מנג'ר צ'לסי, ז'וזה מוריניו, חשב אחרת, מנכ"ל צ'לסי, פיטר קניון, בא והציב לפורטוגלי וחניכיו מטרה ברורה לקראת העונה הנוכחית: "כדי להפוך למועדון על, צ'לסי חייבת לזכות בליגת האלופות יותר מפעם אחת".

קניון התראיין לערוץ של הקבוצה לרגל פתיחת העונה הקרובה ואמר: "אני חושב שיש לנו את השחקנים ואת המנג'ר שיודעים מה לעשות כדי לגרום לזה לקרות. הבאנו חיזוק טוב ואם היה פחד לשובע של הסגל הנוכחי, כבר באימון הראשון ראו שזה לא המצב. הטריות, הציפייה. יש רעב להצלחה בקבוצה".

לגבי השמועות על חילופי מוריניו בקיץ אמר קניון: "זה לא מוסיף ליציבות, אבל כשהחתמנו את מוריניו חשבנו לטווח הארוך. כעת, אנחנו רוצים לראות אחרי 3 שנים של בניה איך הדברים מסתדרים. ברור שאנחנו קבוצה טובה יותר מהשנה שעברה".

כידוע, הקיץ התחזקה צ'לסי בבלם הישראלי, טל בן חיים ובחלוץ הפרואני, קלאודיו פיזארו, שהגיעו בהעברות חופשיות ובלפורנט מלודה מליון, שהובא בסכום העברה של 13.5 מיליון פאונד. 

בצ'לסי עדיין מנסים לקדם את הבאתו של המגן הימני הברזילאי, דניאל אלבס, מסביליה כשלעומתו, קלוד מקללה הצרפתי נמצא בדרכו החוצה מהקבוצה וכבר מושך עניין בעולה החדשה לסרייה A, יובנטוס.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק