רוסו לשוטרים: אין לכם עבודה

אבטחה כבדה הגיעה לאימון מכבי חיפה, אך אף אוהד לא הגיע להפגין נגד החתמתו של ג'ובאני רוסו, כפי שהובטח, בשל השעה המוקדמת. משומר: קצת מפחיד לראות את כל השוטרים

יום חמישי 02 אוגוסט 2007
הדס גרינברג

עם חששות כבדים למפגן נגד ג'ובאני רוסו שנחת אתמול בארץ נפתח אימון מכבי חיפה ב-10:00 בבוקר, אך להפתעת כולם לא נוכח באימון ולו אוהד אחד, למרות עשרות השוטרים שהסתובבו באיזור.

רוסו התלוצץ ואמר לשוטרים: "באתם לפה סתם, אתם יכולים ללכת". סיבת ביטול ההפגנה של הקופים הירוקים היא השעה המוקדמת שבה התקיים האימון. כזכור, אחרי נחיתתו בארץ אמר רוסו על התנגדות האוהדים לחתימתו בחיפה: "לכל מי שישרוק לי בוז ביציעים אני אוכיח לו שהוא טועה".

מגן הקבוצה, אייל משומר נבהל מכוחות המשטרה באימון: "זה קצת מפחיד לראות את כל השוטרים - אבל אם זה מה שצריך כדי למנוע בלאגן, אז זה מובן. אנחנו מקווים לקחת אליפות ואת כל התארים האחרים".

טפשו מסיללה, הקשר הדרום אפריקאי בן ה-22 נחת אתמול ב-21:30 וייבחן בשורות מכבי חיפה בשבועיים הקרובים. מסיללה: "אני מכיר את חיפה מעט. אני רק יודע שהם שיחקו בעבר בגביע אופ"א וליגת האלופות. אני אתן את כל כולי בתקווה שיחתימו אותי".

בסיום האימון נערכו בדיקות רפואיות למסיללה ורוסו, שני שחקני הרכש של הקבוצה.

דייגו קרוסה, שחתם לשנתיים בקבוצה צפוי לנחות בארץ ביום שבת. הארגנטינאי, שמגיע מרסינג קלאב ושיחק לפני כן 3 שנים בבוקה ג'וניורס, האקסית של רוברטו קולאוטי, שעזר להביאו לארץ.

אלן מסודי לא הגיע לאימון הבוקר מסיבות אישיות, לפי דברי הקבוצה. ככל הנראה הדבר קשור לחובותיו של מסודי.

הקשר צפוי להיות משוחרר מהקבוצה במהלך השלושה ימים הקרובים.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק