אלי כהן: פחדתי מהמשחק הזה

אחרי שהביס 0:4 את סנטה קולומה, מאמן מכבי ת"א מודה: ירדה לי אבן מהלב. נמני: אני מקווה שבשלב הבא נצליח לעבור בלי טעויות. מאנה: בנינו קבוצה שתרוץ לאליפות

יום חמישי 02 אוגוסט 2007
שלמה חסיד

מכבי ת"א עשתה את שלה עם ניצחון רב שערים 0:4 על סנטה קולומה וזכתה בכרטיס לסיבוב המוקדמות השני של גביע אופ"א.

היכולת אמנם לא תספיק, אך הקהל הצהוב חזר למגרשים ונהנה מחגיגה אחרי ההשפלה באנדורה לפני שבועיים. 

הקפטן, אבי נמני אמר בסיום: "היה לא נעים אחרי המשחק הראשון, לא יכולנו לצאת מגדרנו ולהיכנע למה שהיה רשום בתקשורת. ידענו שננצח כאן בלי בעיה. אם היינו נשארים עם 11 שחקנים התוצאה הייתה הרבה יותר גבוהה".

על היכולת אמר הקפטן: "אנחנו בתחילת העונה. גם בעולם קבוצות לא מביאות את היכולת הגבוהה ביותר. עשינו את שלנו ועברנו שלב. אני מקווה שזה יעבור חלק בלי פאנצ'רים בשלב הבא. חצי מההרכב שפתח היום לא אמור לפתוח ואנחנו אמורים להיראות אחרת עם שילוב של שלושה זרים".

מאמן מכבי ת"א, אלי כהן: "ירדה לי אבן מהלב. הגענו לסנטה קולומה עם עייפות רבה מאוד. היום אנשים ראו את הקבוצה עם יכולת אחרת לגמרי. נפיק את הלקחים ונשתדל להבא לא לטעות פעם נוספת. פחדתי מהמשחק הזה. מי שלא חושש לא יכול להצליח בכדורגל בגלל המשחקים מהסוג הזה. זה כדורגל וצריך ללמוד מזה".

על היריב אמר כהן: "זה לא יריב, יכולנו לתת גם מנה כפולה. בכל מקרה אנחנו רוצים להסתכל על שחקני הרכש ולהעמיד קבוצה שתתמודד על כל התארים. יוסי שבחון בחצי מהכושר שלו. אני שמח שזה נגמר איך שזה נגמר. בהרכב הנוכחי אנחנו לא מספיק טובים". 

יוסי שבחון שבישל פעמיים וכבש אמר: "זה משחק ראשון שלי השנה. התחלתי להתאמן יותר מאוחר מאחרים, לפני שבוע שיחקתי את ה-45 דקות הראשונות שלי במשחק אימון. מה שחשוב זה שהקבוצה ניצחה ומסתכלים כעת קדימה. זו רק תחילת הדרך, היה משחק טוב. לא צריך לצאת בהצהרות שאני המנהיג הבא. אני רוצה להשתפר ממשחק למשחק ולהפוך להיות דומיננטי".

רוני מאנה, הבעלים החדש אמר: "זו תהיה קבוצה שרצה לאליפות. יש לנו שחקנים שאמורים להגיע ולאור מי שהחתמנו כבר אני בטוח שאנחנו בדרך הנכונה. אני מאוד מרוצה. אנשים לעגו והיו להם הרבה ספקות. היום החרפה מאנדורה נמחקה".

צילומים: יותם רונן

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק