פאר ומירזה הודחו בסן דייגו

שחר פאר ובת זוגתה ההודית סניה מירזה הודחו הלילה מהמשך טורניר הזוגות בסאן דייגו לאחר שנוצחו 3:6, 6:3, 12:10 על ידי אנגליקה בקמן הגרמניה ובת זוגתה חנה סורומובה ההונגריה

יום שישי 03 אוגוסט 2007
מערכת TELESPORT
הכושר הלא טוב בו נמצאת שחר פאר בשבועות האחרונים ממשיך להניב בעיקר כישלונות בטורנירים בהן היא נוטלת חלק בארה"ב. אם בשבוע שעבר יכלה פאר להתנחם בעובדה כי לפחות בזוגות יש לה סוג של קסם יחד עם שותפתה סניה מירזה ההודית, הרי שלפנות בוקר גם החלום של זכייה בטורניר סאן דייגו בזוגות (1.34 מיליון דולר סך פרסים) נקטע.

השתיים הפסידו בסיבוב השני של התחרות לצמד הגרמני - הונגרי של אנג'ליקה בקמן וחנה סורומובה 3:6, 6:3, ו-12:10 בסיום מותחן לא קטן. בקמן את סורומובה שהגיעו לשלב הנוכחי של התחרות לאחר ניצחון קליל בסיבוב הראשון נראו מחוץ לפוקוס במהלך המערכה הראשונה אשר הלכה בקלילות לפאר את מירזה עם ניצחון 3:6. 

דווקא אז לאחר הפתיחה הטובה הגיעה המערכה השנייה הפחות טובה של פאר ומירזה כשהן נופלות לפיגור מהיר של 5:2 מנסות לעשות קמבאק כשלקחו את הנקודה הבאה אך לבסוף מפסידות 6:3. ההפסד הזה הוביל למערכה שלישית צמודה אותה כאמור הישראלית וההודית הפסידו באכזריות, 12:10.

קנדה: אוקון הודח מהזוגות

המחבט מספר 2 של ישראל, נועם אוקון הפסיד הלילה בצ'לנג'ר ואנקובר, קנדה (פרסים בסך 100 אלף דולר) בשלב רבע הגמר בטורניר הזוגות.

אוקון שיתף פעולה עם סטפנאק אינני האיטלקי והשניים הפסידו 6:4 ו-6:4 לרוס האצ'ינס (בריטניה) וטראביס פארוט (ארה"ב). אוקון ינסה להגיע רחוק יותר מרבע הגמר כשהלילה יפגוש בשלב הזה את בוב ריינולדס האמריקאי המדורג 119 בעולם.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק