כהן: לגביע אופא חוקים משלו

מאמן מכבי ת"א לא רוצה לזלזל בארצ'ייספור אחרי ההפסד לסנטה קולומה: זו קבוצה חזקה וקשה. גיא לוזון: המטרה היא לעבור. עטר: יש לי הרבה שיעורי בית

יום שישי 03 אוגוסט 2007
אשר גולדברג

במכבי תל אביב קיבלו בפנים שמחות את ההגרלה שזימנה להם את היורדת הטרייה לליגה הטורקית השנייה, ארצ'ייספור. בקבוצה הצהובה יודעים שזו יריבה שצריך לעבור בדרך לשלב הבא.

המאמן, אלי כהן, אמר אחרי ההגרלה: "קבוצה שמגיעה לגמר הגביע הטורקי ומצליחה לכפות על בשיקטש, שהיא קבוצת צמרת 120 דקות,  ולמרות שהיא ירדה ליגה היא קבוצה חזקה וקשה. בגביע אופ"א אין קבוצת קלות, מעכשיו כל משחק יהיה קשה וצריך להתכונן בכובד ראש ולא להוריד מערכן של הקבוצות. ראינו בעבר קבוצות שזכו בגביע וירדו ליגה אך זה לא שיקף את יכולתן. למשחקי אופ"א יש חוקים משלהם".

בהפועל ת"א קיבלו בשביעות רצון את ההגרלה. בקבוצה יבדקו את משחקי שירוקי והכוונה היא שהסקאוט יוסי אבוקסיס או גיא לוזון יטוסו לראות את הבוסנים האלמונים.

מאמן הפועל ת"א, גיא לוזון אמר על ההגרלה: "בימים הקרובים אלמד אותם. בכל מקרה, המטרה שלנו היא לעבור את הקבוצה הזו ולהגיע לשלב הבא".

שחקני מכבי נתניה והצוות המקצועי צפו בהגרלה שזימנה להם את לייריה הפורטוגלית בהתרגשות, שכן זהו משחקה הראשון של הקבוצה בגביע אירופי.

מאמן הקבוצה ראובן עטר אמר מיד בסיום ההגרלה: "אני מרוצה מהעובדה שהמשחק הראשון הוא בחוץ, אצפה במשחקי היריבה בעונה שעברה ובגדול יש לי הרבה שיעורי בית לעשות לקראת המפגש". 

הקפטן, לירן שטראובר אמר: "קודם כל אני מרוצה שלא יצאנו מול שתי האריות באשכול שלנו, גלאטאסראיי ופרטיזן, להם יש אצטדיונים בייתים מאוד. אני מאוד מרוצה מכך שהמשחק הראשון הוא בחוץ ,כי מדובר ביריבה שאנחנו לא מכירים כל כך. אני בטוח שראובן יעשה את כל ההכנות הדרושות ונהיה מוכנים לקראת המשחק".

את נתניה ייצגו בהגרלה הבעלים, דניאל יאמר, הנשיא, עו"ד גיל לב ונשיא הכבוד, מוט'לה שפיגלר. 

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק