פ.ס.וו מול ריאל בגמר הרכבות

איינדהובן גברה על אלופת אירופה בבעיטות הכרעה מהנקודה הלבנה ועלתה לגמר טורניר הרכבות היוקרתי במוסקבה. בגמר היא תשחק מול ריאל שהביסה את לוקומוטיב המקומית 2:5

יום שישי 03 אוגוסט 2007
מערכת TELESPORT
המשחק הראשון בטורניר הרכבות הרוסי בין מילאן לאיינדהובן היה חלש להחריד וההזדמנות היחידה במשחק הגיעה בדקה ה-40 כשפירלו הפציץ מ-30 מטר לקורת השער של גומש, שוער איינדהובן. אחרי 0:0 בתום 90 הדקות ניגשו שתי הקבוצות לדו-קרב הכרעה מ-11 מטר.  

במצב של 3:3 בבעיטות ההכרעה כשכל קבוצה רושמת החטאה אחת, ניגש סלסידו לבעיטה האחרונה של איינדהובן וכבש.  מיד אחר-כך ניגש קלארנס סידורף בכדי לבעוט את הפנדל האחרון של קבוצתו ושלח אותו היישר למשקוף. מילאן בחוץ, איינדהובן בגמר.

במשחק השני הביסה ריאל מדריד את לוקומוטיב המקומית בתוצאה 2:5.לוקומוטיב דווקא ירדה להפסקה ביתרון 0:2 משערים של איבנוביץ' בדקה ה-4 וטראורה בדקה ה-22, אך ריאל ביצעה מהפך תוך 10 דקות במהלך המחצית השנייה כשגוטי כבש את הראשון בדקה ה-52 ורק דקה אחר-כך בישל את השיוויון לאיגוואין שכבש מזווית קשה.

את המהפך כבש חאבייר סביולה מהנקודה הלבנה אחרי שספק הוכשל ברחבה ורשם שער בכורה בריאל מדריד. 2:3 לריאל.

ריאל לא הסתפקה בכך ובדקה ה-90 הוסיפה לא אחד, אלא שני שערים. גוטי כבש את השני שלו והרביעי של ריאל ודקה אחר-כך כבש בלבואה הצעיר את החמישי של ריאל וקבע את תוצאת הסיום.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק