פרגוסון החמיא לנבחרת ישראל

נבחרת הנוער של ישראל הביסה את נבחרת צפון אירלנד 1:4 בגמר טורניר החלב, מצמד של ריקן ושערים של עזריאל ובוזגלו. אלכס פרגוסון נכח במשחק ואמר: "יש לכם עתיד גדול"

יום שישי 03 אוגוסט 2007
אשר גולדברג
הישג מצויין לנבחרת הנוער שזכתה בטורניר החלב באירלנד לאחר שגברה במשחק הגמר על נבחרת צפון אירלנד בתוצאה 1:4, בתצוגת כדורגל גדולה לעיני 9000 צופים.

האירים הובילו 0:1 בדקה החמישית אבל חן עזראיל מבית"ר ירושלים הישווה וחברו לבית"ר אבי ריקן קבע מהפך והבחורים ירדו בתוצאה 1:2 להפסקה.

במחצית השנייה כבש ריקן את השני שלו והשלישי של הנבחרת והקינוח היה של מאור בוזגלו שכבש את השער האחרון לנבחרת. בסיום המשחק הרימו השחקנים את המאמן זאב זלצר על הכתפיים וערכו איתו הקפת ניצחון. מאור בוזגלו זכה גם בגביע מיוחד של מלך שערי הטורניר עם שישה כיבושים.

זאב זלצר ל-TELESPORT: "הישג גדול לכדורגל שלנו. הנבחרת שיחקה מצויין לכל אורך הטורניר, הצופים הריעו לנו ממושכות וכל המומחים כאן חילקו לנו מחמאות. אני מודה לכל השחקנים".

סר אלכס פרגוסון, מאמן מנצ'סטר יונייטד, נכח במשחק ואמר לזאב זלצר: "מזמן לא ראיתי משחק כל-כך קבוצתי, מאורגן ומסודר של נבחרת צעירה כל-כך, יש לכם עתיד גדול".

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק