כדורמים: ישראל בקרב על 5-8

טורניר הכדורמים הבינלאומי נכנס לשלבי ההכרעה. ישראל שהובסה אמש על ידי אוסטרליה 27:8, תשחק נגד הנבחרת ההולנדית בקרב על המקום החמישי

שבת 04 אוגוסט 2007
מערכת TELESPORT

טורניר הכדורמים הבינלאומי שנערך בוינגייט, נמצא כבר בעיצומו. היום יערך שלב חצי הגמר כשבמשחק הראשון מבין השניים, תשחק נבחרת רומניה נגד נבחרת צרפת. במשחק השני תשחק נבחרת יוון נגד נבחרת אוסטרליה, אותה נבחרת שהביסה אתמול את הנבחרת הישראלית.

נבחרת ישראל שלא הגיעה לשלב 4 הגדולות, לא סיימה את דרכה בטורניר הכדורמים, ותשחק נגד נבחרת הולנד במשחקי הדרוג על מקומות 5-8. במשחק השני על אותו דירוג ישחקו רוסיה וסרביה.


סרביה שהגיעה לארץ ללא שישה משחקניה הבכירים שסובלים מפציעות, שומרת עליהם לקראת משחקים הצפויים לה בסוף החודש במסגרת הליגה העולמית. אותם משחקים שיקבעו עבורה אם היא תשיג את הקריטריון למשחקים האולימפיים, ותזכה לקחת חלק בהם.

הסרבים הפסידו אתמול לצרפת 7:4 במשחק צמוד מאוד שהוכרע רק בדקות הסיום. יוון שהגיעה בהרכב מלא בשונה מהסרבים, גברה בקלילות על נבחרת הולנד 9:16.

ישראל ששיחקה מול אוסטרליה, חטפה מכה כואבת כשהפסידה 27:8. כידוע, הנבחרת האוסטרלית המצוינת סיימה את אליפות העולם במקום השביעי המכובד, והתבוסה הישראלית לא מפתיעה יותר מדי.

רומניה שיחקה מול רוסיה וניצחה 10:18. צרפת שהעפילה לפני שלושה שבועות למשחקי הפלייאוף של דרג א' באירופה, נראתה טוב מאוד מול הולנד וגברה עליה די בקלילות בתוצאה 3:14. המשחק שנעל את היום השני של הטורניר, הסתיים בניצחון של אוסטרליה על רוסיה 9:14.

לידיעת הקהל: הכניסה חופשית.

צילום: אבי ולדמן

 

 

 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק