מאנה: מנויים ב-600 שקלים

אחרי ישיבת ההנהלה הראשונה, שהתקיימה הערב, של רוני מאנה, הולך לקראת האוהדים. בחודש הקרוב ימכרו לשערים 4-5 מנויים ב-600 שקל גם למבוגרים. מאנה ל-TELESPORT: מכבי תהיה חזקה מאוד

שבת 04 אוגוסט 2007
אשר גולדברג

רוני מאנה תופס פיקוד במכבי תל אביב והערב כינס ישיבה ראשונה בהשתתפות הבעלים הנוסף, לוני הרציקוביץ'.

ההחלטה הראשונה של מאנה, היא למכור החל ממחר מנויים לשערים 4-5 לכל העונה תמורת
600 שקלים בלבד למבוגרים ולנוער.

זהו מינוי זול במיוחד, שיכלול גם הטבות שונות למשחקי הקבוצה במסגרת גביע הטוטו ובגביע אופ"א. רוני מאנה אמר הערב ל-TELESPORT: "בתוך שבועיים עד שלושה הבעלות של מכבי תל אביב תהיה משותפת ללוני הרציקוביץ' ולי.

"מכבי תל אביב תעלה על פסים חדשים. האוהדים בהחלט יכולים להרגיש גאים. בתוך שבוע
יגיעו שני זרים חדשים מקמרון, זו החלטה שלי. נכון שהיה משבר בנושא, והגעתם הייתה בספק
אבל הערב החלטתי, שהקבוצה תהיה חזקה עם מלוא כמות הזרים".

אוהדי מכבי לוחצים על מאנה


 יו"ר מכבי תל אביב, רוני מאנה, מינוי שעליו פורסם לראשונה ב-TELESPORT, מכנס כבר הלילה, פגישת עבודה ראשונה, אליה הוזמנו ההנהלה והמאמן אלי כהן.

אתמול (שישי) עלו לביתו של רוני מאנה בתל אביב כ-12 נציגים שמייצגים את כל שכבות האוהדים, לשיחה ארוכה עם היושב ראש החדש. האוהדים הבהירו למאנה, שהמינוי שלו, הפריח רוח חדשה במועדון הצהוב ובקשו לדעת תוכניות קרובות לעתיד.

מאנה הבטיח, ששני שחקני הרכש מקמרון מיונג וסיידו יגיעו לקבוצה כבר בימים הקרובים. מאנה הבטיח בנוסף להביא שחקן ישראלי נוסף, כשהשם החם הוא של קשר בית"ר ירושלים, אבירם ברוכיאן.

מאנה הוסיף כי הוא יעשה את הכל, כדי להוזיל את הטיסות של אוהדי מכבי תל אביב, במשחקי הקבוצה בחו"ל והבטיח טיסה ישירה לקבוצה לטורקיה ולא כמו שבית"ר ירושלים טסה לקופנהאגן.

עוד סיפר מאנה, כי הוא מגייס את הכספים, כדי שיוכל בקרוב להיות הבעלים של יותר מ-50% של הקבוצה.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק