ניוקאסל רוצה את בן חיים

בלעדי: מנגħר ניוקאסל, סם אלרדייס, פנה לצ'לסי בבקשה להעביר את הבלם הישראלי לסנט ג'יימסס פארק כבר בחלון ההעברות בינואר. אלרדייס: אצלי טל לא יישב על הספסל

שבת 03 נובמבר 2007
אלכס נירנבורג
האם טל בן חיים בדרך לניוקאסל יונייטד? מנג'ר ניוקאסל, סם אלרדייס, פנה לאחרונה לצ'לסי בבקשה להעביר את הבלם הישראלי לשורות קבוצתו כבר בפתיחת חלון ההעברות בחודש ינואר. בשלב זה מעוניין אולרדייס כי הבלם יגיע לניקאסל על תקן מושאל עד לסיום העונה הנוכחית. 

אולרדייס הסביר כי ריבוי הבלמים בצ'לסי לא מותיר לבן חיים סיכוי להשתלב בהרכב הכחולים והבטיח כי בניוקאסל הבלם הישראלי יהיה שחקן מרכזי בהרכב הראשון. 

על חולצת ההרכב הראשון בקבוצתו של אברהם גרנט מתחרה בן חיים מול ג'ון טרי, פרננדו קרבאליו ואלכס. בן חיים זכה לאשראי בפתיחת העונה תחת המנג'ר ז'וז'ה מוריניו, אך תחת גרנט הבלם הישראלי ממעט מאוד לשחק. 

סם אלרדייס היה אחראי על קידומו המקצועי של בן חיים בבולטון ובקיץ אף הציע לבלם לעבור יחד לניוקאסל. בן חיים דחה אז את ההצעה והעדיף את צ'לסי. ההערכה היא כי בן חיים יישאר בסופו של דבר בצ'לסי עד לסיום העונה ובקיץ יעבור לניוקאסל של סם אלӨדייס, המדורגת כעת במקום השמיני בטבלת הפרמייר ליג עם 17 נקודות.

תגובות

טלספורט בפייסבוק