ביתר נכנסת לכוננות קופנהגן

האלופה, שניצחה אתמול את הפועל כפ"ס בגביע הטוטו העבירה הכנות לקראת המשחק הגומלין הגורלי ביום שלישי מול הדנים. כל הכרטיסים למשחק אזלו. מחר תקיים הקבוצה מסיבת עיתונאים לקראת המשחק

יום ראשון 05 אוגוסט 2007
אסף שקד

 בית"ר ירושלים נכנסת החל מהיום לכוננות "קופנהגן". לאחר הניצחון הקל אמש על הפועל כפ"ס, החלו בבית"ר ירושלים כבר היום בבוקר לקראת ההכנות למשחק הגורלי ביום שלישי מול קופנהגן.

כבר בשעות הבוקר אזלו כל הכרטיסים שהוצאו למכירה כשהכרטיסים הבודדים שנשארו מחולקים למי שירכוש מנוי לעונת המשחקים הקרובה.

היום בשעה 18:00 תתכנס הקבוצה באצטדיון טדי ותקיים אימון הכנה לקראת הדנים. באצטדיון יחלו כבר מהיום בהכנות לקראת המשחק כשאוהל תקשורת גדול יוקם בחלקו הדרומי של המגרש, תיקוני התאורה האחרונים יושלמו וחדרי ההלבשה יעברו בדיקה של אנשי אופ"א לפני אישור האצטדיון.

בשעה 20:00 יקיימו הדנים את האימון הראשון שלהם על אדמת ישראל כשיעשו זאת דווקא באצטדיון האתלטיקה באוניברסיטה העברית בגבעת רם.

מחר יגיעו ההכנות לשיאם כשבשעה 17:30 באצטדיון טדי תקיים בית"ר ירושלים מסיבת עיתונאים לקראת המשחק כששעתיים לאחר מכן תערוך קופנהגן גם היא את מסיבת העיתונאים שלה ולאחר מכן תקיים אימון באצטדיון.

צמד השחקנים הצעירים- המגן שי חדד והבלם שמוליק קוזוקין קיבלו זימון לנבחרת האולימפית של גיא לוי והיום קיבלו השניים ברכות חמות מחבריהם לקבוצה. 

גם חלוץ הקבוצה חן עזריאל שזכה אתמול בטורניר החלב ביחד עם חבריו לנבחרת הנוער- קיבל מחמאות משחקנים בבית"ר ירושלים.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק