נבוא עם רוסו לכנס

במכבי חיפה הבהירו: לא נגיע לכנס הקופים הירוקים אם האוהדים לא יקבלו את ג'ובאני רוסו. הכנס יערך ביום חמישי. ארגון הקופים: לא נקבל את רוסו בשום אופן

יום ראשון 05 אוגוסט 2007
הדס גרינברג
 ביום חמישי יערך אירוע  מיוחד לכבוד הקמתו של ארגון 'הקופים הירוקים', הארגון המוביל של אוהדי מכבי חיפה היושבים ביציע ג'.

לפני כחודש וחצי סוכם כי כל שחקני הקבוצה כולל רוני לוי יגיעו לאירוע, אך מאחר שבחודש האחרון נוצר נתק בין ארגון האודהים למכבי חיפה על רקע חזרתו של ג'ובאני רוסו לקבוצה,  היה חשש כי שחקני מכבי חיפה לא יגיעו לאירוע. נציגי הארגון איימו להפגין  נגד רוסו, אולם בשלב זה לא מימשו את האיום.

מצד מכבי חיפה הבהירו היום כי אם אנשי הארגון רוצים בנוכחותם ביום חמישי בכנס בחיפה יהיה עליהם לקבל כאורח גם את רוסו. בכיר בקבוצה אמר: "או שכולנו מגיעים ובטח מי שאנחנו נקבע או שאף אחד לא מגיע".

מצידם של "הקופים הירוקים", אמר גורם בארגון: "אנו מנסים למצוא כרגע פיתרון לבעיה שנוצרה. כמו שזה נראה כרגע אין סיכוי שהארגון יהיה מוכן לקבל את נוכחותו של רוסו באירוע".

מגן מכבי חיפה רוני גפני שנפצע במהלך המשחק מול מכבי חיפה נבדק היום על ידי הפיזיוטרפיסט פיני שרון. גפני יושבת מפעילות בימים הקרובים. פיני שרון אמר ל-TELESPORT: כרגע מדובר בכאבים של השחקן באזור האגן. הוא זקוק למנוחה מלאה. על פניו נראה שמדובר במתיחה במפשעה".

הארגנטינאי דייגו קורסה ינחת בארץ ביום רביעי.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק