קאקה: מילאן היא חיי

איטלקית: קשרה הברזילאי של מילאן, קאקה, מתחייב להשאר באלופת אירופה עד שנת 2012: מבחינתי אני נשאר באיטליה, הכל תלוי בברלוסקוני. לגבי המקרה עם האוטובוס של ריאל: המקרה הפך לבדיחה

יום ראשון 05 אוגוסט 2007
אייל כהן

השחקן הטוב בעולם, הוא גם השחקן החם והמבוקש בעולם. קאקה, קשרה של אלופת אירופה  מילאן האיטלקית מחוזר על ידי ריאל מדריד, אלופת ספרד דיי מספר חודשים.

המרדף עבור הקשר המחונן והפנומנלי, אדיר בכל קנה מידה, פשוט כמעט איבד שליטה. לקאקה יש תוכניות אחרות, השחקן שפשוט חזר לחיים לאחר המקרה שכמעט איבד את הקריירה, קיבל את הבמה במדי הרוסונרי  ופשוט מרגיש חייב, מרגיש שכאן זה הבית.

קאקה עצמו מוכן להשאר במילאן לכל זמן שידרש: "האם אשאר במדי מילאן לכל חיי? האמת שזה תלוי רק באדם אחד, סילביו ברלוסקוני (נשיא מילאן), אם הוא ירצה אותי לתמיד, אני בהחלט אאמין לו . דרך אגב כבר נפגשנו ושוחחנו על כך".

קאקה הוסיף בראיון עימו: "אני לא מאזין לשמועות, אני חושב שדרך ההתנהגות שלי היא התשובה לכל הספקנים. כולם מדברים איפה אשחק, ואולי אעבר לספרד, אבל הנה אני כאן במחנה האימונים במילאן, וזו הקבוצה שלי כרגע".

מקרה מוזר קרה לקאקה בסיום הטורניר שנערך במוסקבה, כאשר עלה בטעות לאוטובוס של ריאל מדריד במקום לאוטובוס של מילאן, שחנה ליד: "זה לא רק אני שעליתי על האוטובוס, אלא עוד שחקנים ממילאן.

"קרלו אנצ'לוטי (מאמן מילאן) הפך את המקרה לבדיחה, שכרגע הפכתי רישמית לשחקן ריאל מדריד. בשלב הזה  בעצם כל מקרה ריאל מדריד ואנוכי, בעצם הפך לבדיחה" - סיכם קאקה בהומור את דבריו.

תמונה: רויטרס.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק