כדורמים: יוון זכתה בטורניר

נבחרת יוון גברה בגמר על רומניה 7:9 וזכתה בטורניר הבינאלומי הראשון בכדורמים שנערך בישראל. ישראל סיימה שמינית ללא נקודות. אוסטרליה סיימה שלישית

יום ראשון 05 אוגוסט 2007
מערכת TELESPORT

טורניר הכדורמים הבינלאומי הראשון שנערך בוינגייט, הסתיים אתמול עם זכייתה של נבחרת יוון במקום הראשון. הנבחרת היוונית גברה בגמר הטורניר על רומניה 7:9, ובסיום חגגה עם הגביע.

אוסטרליה סיימה במקום השלישי אחרי שגברה במשחק צמוד על נבחרת צרפת 11:15. סרביה סיימה במקום החמישי אחרי שניצחה בקרב צמוד את הנבחרת ההולנדית, קרב שהסתיים בניצחון על חודו של שער אחד בלבד, 10:11 בסיום.

נבחרת ישראל סיימה את הטורניר במקום השמיני והאחרון, אחרי שהפסידה לנבחרת רוסיה בקרב על המקום השביעי.

איגוד הכדורמים קיבל שבחים רבים על אופן ארגון הטורניר כשרוב הנבחרות הבטיחו לשוב גם בשנה הבאה. יו"ר האיגוד, איציק קורן: "מבחינת איגוד הכדורמים הישראלי השגנו את המטרה ששאפנו להגיע אליה. ישראל נמצאת כעת על המפה גם בענף הזה".

עוד הוסיף קורן: "כעת כל הנבחרות שהתארחו בארץ הבינו שמדובר בנבחרת שיודעת לארח טורנירים. אין ספק כי אותן נבחרות ישמחו לשוב לשחק בישראל בשנה הבאה, וכמובן גם לארח אותנו אצלם. השאיפה העיקרית שלנו היא להפוך את הטורניר הזה למסורת, טורניר שיהווה הכנה מצוינת לנבחרות לקראת המשחקים האולימפים בבייג'ין.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק