בניוקאסל ממתינים לבן חיים

בניוקאסל עשויים להאיץ את המאמצים להבאתו של טל בן חיים מצ'לסי בעקבות הפסד הליגה של המגפייז 4:1 לפורטסמות'. בלם ניוקאסל, עבדאללה פאי, תומך בהגעתו של בן חיים.

יום ראשון 04 נובמבר 2007
אשר גולדברג
התבוסה שספגה ניוקאסל יונייטד לפורטסמות' (4:1) בפרמייר ליג עשויה להאיץ את מאמציו של מנג'ר הקבוצה, סם אלרדייס, לצרף לשורות המגפייז את הבלם הישראלי טל ӑן חיים. 

כפי שפורסם לראשונה ב telesport אלרדייס פנה לצ'לסי בעניינו של בן חיים וביקש להעביר את השחקן הישראלי לניוקאסל בהשאלה עד לסיום העונה. 

בניוקאסל מאמינים כי הסיכויים שבן חיים יגיע לסיינט ג'מסס פארק גבוהים ۞שום שהוא אינו מרבה לשחק בצ'לסי בעידן אברהם גרנט, שמעדיף לפתוח במרכז ההגנה עם פרננדו קראבליו ואלכס. חזרתו מפציעה של הקפטן ג'ון טרי רק תחריף את המאבק על חולצת ההרכב הראשון ותפגע עוד יותר בסיכוייו של בן חיים לזכות בחולצת ההרכב בצ'לסי. 

Ċבניוקאסל קיימת אכזבה לנוכח העובדה שבמשחק מול פורטסמות' ספגה הקבוצה 3 שערים בתוך ארבע דקות. הבלמים של ניוקאסל הם עבדאללה פאי, ששיתף פעולה עם בן חיים בבולטון. סטיבן טיילור מנבחרת אנגליה הצעירה ודויד רוזנהאל  הצ'כי. 

על פי התקשורתȦnbsp;בניוקאסל, עבדאלה פאיי שוחח עם אולרדייס וציין בפניו כי הניסיון של בן חיים יכול לשפר את משחק ההגנה של הקבוצה, שתקועה במרכז טבלת הפרמייר ליג. כך שההגעה לליגת האלופות, היעד שהציב לעצמו אלרדייס בתחילת העונה נראה רחוק מתמיד.    

תגובות

c

טלספורט בפייסבוק