רומא נעצרה באמפולי

הג'לארוסי הובילו כבר 0:2, משערים של ג'ולי ובריגי, אך אמפולי חזרה משום מקום- והשוותה את התוצאה ל-2:2 , משערים של ואמוצ'י וג'ובינקו.יובנטוס ואינטר ישחקו יותר מאוחר במשחק המרכזי של המחזור

יום ראשון 04 נובמבר 2007
מערכת TELESPORT

הקבוצה של ספאלטי, קיוותה לעלות למקום השני בטבלה ולהשוות את מספר הנקודות של המובילה, אינטר, אך רומא השמיתה יתרון יקר של שני שערים וסיימה את המשחק באמפולי בתוצאת תיקו מאכזבת..

רומא התחילה את המשחק בצורה טובה מאוד, הג'לארוסי לא הפסיקו לייצר לעצמם מצבי הבקעה ולהטריד את שערה של אמפולי. בדקה ה-13, הלחץ של הרומאים הניב פרות, לודיביק ג'ולי, השחקן שהגיע מברצלונה  מצא את הרשת והעניק לקבוצתו יתרון חשוב בתחילת המשחק.

חניכיו של ספאליטי, המשיכו עם המומנטום המצוין בו החלו את המשחק, ומצאו בפעם השנייה את הרשת בדקה ה-32 ,מרגליו של מטיאו בריגי, שהעלה את רומא ל0:2 , תוצאה שנשמרה עד סיום המחצית.

במהלך המחצית השנייה, רומא המשיכה להכתיב את קצב המשחק, וויצ'ניץ Ӟצא את עצמו יותר מפעם אחת במצבים קורצים להגדיל את התוצאה, אך דווקא אמפולי הקטנה היא זאת, שניצלה את ההחמצות של רומא וחזרה למשחק משער מרהיב ביופיו מ-25 מטרים מרגליו של ואמוצ'י.

אמפולי לא ויתרה לשנייה, לאחר שצימקה את התוצאה ובדקה ה-90 ג'ובאניקו נגח את השיוון והעלה הרבה חיוכים בקרב אוהדי אינטר ויובנטוס.רומא שוב בועטת בדלי ומפסידה הזדמנות מצוינת להדבק למקום הראשון.

משחקים נוספים

פארמה - סיינה 2:2
פארמה לא השכילה לנצח את סיינה ולחזור למסӜול הניצחונות לאחר, שסיימה בתוצאת תיקו מאכזבת בטארדיני.הקבוצה מצפון איטליה הובילה כבר בדקה ה-23 מרגליו של חלוצה המצטיין, קוראדי, אך סיינה לא הרימה ידיים ובדקה ה-32 דה סיגל איזן את התוצאה ל 1:1.

פארמה לא נישברה וחזרה להוביל שוב בדקה ה-79 מרגליוĠשל מאטיאני. פארמה לא השכילה לשמור על התוצאה עד הסיום, וספגה שער שיוון מיותר בדקה ה-79 מרגליו של גלופה, שער שחילק את הנקודות בין שני הקבוצות.

אטאלנטה - קאטניה 2:1
לאחר שאטאלנטה סיימה בתיקו מאכזב במחזור שעבר בבית מולȠקאלירי , הערב היא ניצחה בחוץ את קאטניה 1:2, מצמד שערים של לנגדלה בדקות ה-59, 61. קאטניה הצליחה רק לצמק את התוצאה 2:1 , משער של ספנסיני בדקה ה-82.

גנואה - פאלרמו 3:3
פאלרמו המאכזבת לאחרונה, לא הצליחה לנצח גם היום את גנואӔ, הקבוצה מסיציליה הובילה בפתיחת המשחק משער של קאוני, האורוגאי, כבר בדקה ה-8 למשחק. גנואה לא הרימה ידיים והצליחה לעשות מהפך עם  שערים שנכבשו בדקות 59, 65, מרגליו של לאון.

פאלרמו שוב הצליחה להשוות בדקה ה- 75 מרגליו של ברינזה, אך גנואה לא אמרה נואש וחזרה להוביל בדקה ה- 79 משער של בוריאלו, שחקנה של מילאן אשתקד.הקבוצה מדרום איטליה ניצלה את הנאיביות של הקבוצה מצפון איטליה והשוותה את התוצאה בדקה ה-90 משער מצוין של חלוצה המצטיין אמאורי.

נאפולי - רג'ינה 1:1
̊רג'ינה מהתחתית הצליחה לחזור מנאפולי עם נקודה יקרה שתעזור לה בקרבות ההשרדות שלה בתחתית . הקבוצה מרג'יו קאלבריה, הובילה ראשונה במשחק משער של ויגיאני בדקה ה-56, אך לצערה ספגה שער אכזרי בדקה ה-90 מרגליו של לאואצי, שער שהציל את נאפולי מהפסד בית מביך.̼br/>
קאלירי - סמפדוריה 3:0
הקבוצה מגנואה הצליחה, להתאושש מהחמישה שספגה במחזור אמצע השבוע ממילאן. סמפדוריה הצליחה לעלות ליתרון בדקה ה-33 משער של וולפי, חלפו להן 6 דקות בלבד והכחולים כבשו את השער השני&ͮbsp;שלהם מרגליו של קריצ'אלו. דקה לסוף המחצית סמפדוריה הצליחה לכבוש את השלישי משער של מאג'יו, שער שחרץ את גורל המשחק.

ליבורנו - אודינזה 0:0 


תמונות: רויטרס

תגובות

טלספורט בפייסבוק