פאר פותחת מול סיבולקובה

לוס אנג'לס: הישראלית תפגוש בסיבוב ה-1 את היריבה הסלובקית (75 בעולם). בשמינית היא אמורה לפגוש את הינגיס או מירזה. איסטנבול: דרבי בין הראל לוי לסלע בפתיחה

יום ראשון 05 אוגוסט 2007
אורן קורנפלד
הגרלה נוחה יחסית לשחר פאר בפתיחת טורניר לוס אנג'לס (פרסים בסך 600 אלף דולר), אחד מטורנירי ההכנה האחרונים לקראת הדבר האמיתי: אליפות ארה"ב הפתוחה שתיפתח בסוף החודש.

פאר שמדורגת 12 בטורניר תפגוש בסיבוב הראשון את  דומיניקה סיבולקובה הסלובקית המדורגת 75 בעולם. השתיים לא נפגשו מעולם. פאר כידוע נמצאת בתקופה לא טובה בקריירה שלה אחרי שהודחה בסיבוב הראשון בטורניר סן דייגו ובסיבוב השני בטורניר סטנפורד.

במידה והישראלית לא תיתקל בבעיות מיוחדות היא תפגוש בסיבוב השני את המנצחת בהתמודדות בין וירג'יניה רזאנו הצרפתייה (59 בעולם) לבין מתמודדת אחרת שתעפיל מהמוקדמות.

עד הסיבוב השני כאמור ההגרלה מזמנת לפאר יריבות נוחות, אך כבר בסיבוב השלישי (שמינית הגמר) היא אמורה לפגוש את מרטינה הינגיס במידה וזו לא תתקשה מול סניה מירזה (השתיים צפויות להיפגש בסיבוב השני).

הטניסאיות הבכירות שמשתתפות בטורניר הן מריה שראפובה, ילנה ינקוביץ', אנה איבנוביץ', נדיה פטרובה, דניאלה האנטוחובה, מריון ברטולי, הינגיס ודינארה סאפינה.

דרבי ישראלי באיסנטבול

נפתח בבשורה כי מטורניר איסטנבול, טורקיה (פרסים בסך 100 אלף דולר) ישנן חדשות טובות וחדשות רעות. באשר לטובות, הרי שהראל לוי, הטניסאי מספר 3 של ישראל העפיל מהמוקדמות לטורניר עצמו לאחר שגבר על יריבו הגרמני, פרנק מוסר 4:6 ו-4:6.

באשר לרעות, היריב הראשון שלוי יפגוש בפתיחת הטורניר הוא לא אחר מאשר דודי סלע שמדורג חמישי בטורניר, כך שעם סיום הסיבוב אחד מהם יסיים את דרכו. אגב, לוי ישחק גם בזוגות עם ג'ין ג'ולן רוג'ר מהאנטילים ההולנדים. השניים מדורגים 3 בטורניר.

נועם אוקון, המחבט מספר 2 של ישראל יתמודד השבוע בטורניר בינגהמטון, ארה"ב (פרסים בסך 50 אלף דולר) כאשר הישראלי המדורג 6 בטורניר יפגוש בסיבוב הראשון את ג'יימי בייקר הבריטי. אוקון ישחק גם בזוגות עם אלכס בוגומולוב האמריקאי. דקל ולצר הצעיר יתמודד בטורניר סמרקאנד, אוזבקיסטן (פרסים בסך 35 אלף דולר) והוא יפתח מול יריב מצרי, שריף סאבי.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק