שום: סומך על השחקנים

בית"ר ירושלים קיימה מסיבת עיתונאים לקראת המשחק מחר מול קופנהאגן במוקדמות ליגת האלופות. מאמן בית"ר: בעזרת השחקנים, האוהדים וטדי נביא את התוצאה. שהקהל יעודד יעודד ויעודד

יום שני 06 אוגוסט 2007
אסף שקד
בית"ר ירושלים קיימה היום (שני) את מסיבת העיתונאים לקראת המשחק מחר (21:15) באיצטדיון טדי מול פ.צ. קופנהאגן במסגרת השלב השני של מוקדמות ליגת האלופות (0:1 במשחק הראשון לדנים).

אלופת ישראל תיאלץ להסתדר במשחק ללא עמית בן שושן ותומר בן יוסף הפצועים. החלוץ הברזילאי, רומולו, יחליף את טוטו תמוז בהרכב הפותח, אחרי שהציג יכולת טובה והבקיע שער במשחק גביע הטוטו מול כפר סבא.

המאמן, יצחק שום, הביע אמון השחקניו לקראת המבחן הקרב: "כבר הרבה שנים לא היה משחק בינלאומי בטדי. אנחנו יודעים שרק טדי לא ינצח את המשחק, אבל השחקנים בעזרת האוהדים וטדי נביא את התוצאה. אנחנו יודעים שזה לא יהיה קל. קופנהאגן קבוצה טובה, אבל אפשר לעבור אותה. הכל היה הכנה למשחק הזה, כדי שנוכל להמשיך לשחק מול בנפיקה. כל השחקנים יתנו את כל מה שיש להם כדי להביא את התוצאה הרצויה. כולנו סומכים על השחקנים. יש להם את הניסיון ואני מקווה שזה יספיק. במשחק הראשון לא ידעתי איך ניראה והשחקנים הפתיעו אותי לטובה. כרגע אנחנו מאמינים בכוחנו". 

המאמן הותיק דיבר קצת על ההכנות: "עשינו כל מה שאפשר כדי להיות מוכנים למחר. הכדורגל ההתקפי שלי תלוי ביריב. אני מנסה לנצח בכל משחק. לא נמהר במשחק, נראה איך המשחק יתפתח ותוך כדי המשחק נביא פתרונות אם לא נבקיע בהתחלה". 

לגבי היריבה אמר שום: "הם לא מושלמים. גם להם יש נקודות תורפה וננסה לנצל אותן". 

שום התייחס גם לשוער הקבוצה, טברטקו קאלה, שעשה את הטעות שהובילה לשער במשחק הראשון: "שחקן בגילו יודע לקבל את הטעויות. אין שחקן שלא עושה שגיאות. הגיבוש החברתי בבית"ר צריך להוות דוגמא באיך שהשחקנים עזרו לקאלה".

לבסוף, התייחס שום לגבי האזהרה לקהל וביקש ממנו: "לעודד, לעודד ולעודד".

מגן הקבוצה, יואב זיו: "יש דריכות ומוכנות למשחק מאז שקיבלנו את ההגרלה. התוצאה לא הייתה טובה לנו בדנמרק, אבל היכולת מעודדת אותנו. אנחנו מקווים לשפר את היכולת ולצאת עם ניצחון. כבר במהלך המשחק שעבר קאלה הציל עוד שני שערים ואני מקווה שהטעויות לא יחזרו. בארץ מזלזלים בדנים, אבל אנחנו גרמנו להם להיראות רע".

תמונה: בית"רנט

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק