2

פאר תבחר מאמן בשבוע הבא

פאר תבחר בשבוע בשבוע הבא באחת משתי האפשרויות: גבריאל אורפי, אחד הוותיקים והמצליחים בסבב ה-WTA, שעובד כרגע עם פלאביה פנטה. השניה היא הצטרפות לאקדמיה של סאנצ'ס קסאל

יום שני 05 נובמבר 2007
מערכת TELESPORT

 הטניסאית מספר 1 של ישראל, שחר פאר החליטה באופן סופי להיפרד ממאמנה עודד טייג, ולמנות במקומו מאמן ספרדי.

 בהודעה שפירסמה הטניסאית הבכירה של ישראל, נאמר: "עודד, שליווה אותי מאז אוגוסט 2006 ועשה עבודה מסורה ומצויינת שכללה נסיעות של כ-40 שבועות לחו"ל, ביקש להוריד בכמות הנסיעות. כידוע, חשוב לי ביותר שיתלווה אלי מאמן קבוע וצמוד לאורך השנה כולה, ולכן החלטנו יחד כי לא נמשיךȠאת העבודה המשותפת שלנו בשנה הקרובה".

פאר הודיעה כי תטוס בשבוע הבא לברצלונה, שם תבחן שתי אופציות. הראשונה היא המאמן גבריאל אורפי, אחד הוותיקים והמצליחים בסבב ה-WTA, שעובד כרגע עם פלאביה פנטה ואימן בעבר שחקניות כמו ארנצ'ה סאנצ'ס וקונצ'יטה Ӟרטינס. השניה היא הצטרפות לאקדמיה של סאנצ'ס קסאל, בה מתאמנות כיום סבטלנה קוזנצובה, דניאלה האנטוחובה ובעבר גם אנה איוואנוביץ'.

פאר: "חוזה היגראס, מאמן העל, נתבקש על ידי להתלוות אלי למספר שבועות רב יותר בשנת 2008. עקב מחוייבותו לאיגוד הטניס האמרۙקאי, חוזה לא יוכל להענות לבקשתי ולכן חוזה ימשיך לעבוד עימי רק כיועץ מיוחד, אך לא יסע איתי לתחרויות בעולם. בשלב זה, בעזרתו אני בודקת אלטרנטיבות לבניית צוות אימון לשנת 2008. שיטות העבודה הספרדיות מצאו חן בעיני וכמובן הביאו לתוצאות טובות. מולי אפשטיין, ۞אמן הכושר שלי, יצטרף אלי לברצלונה, הוא יעזור לי בהחלטה העומדת בפני ויחל עימי את האימונים לקראת פתיחת השנה. בתחילת 2007 נשאלתי מהן המטרות שלי לשנה הקרובה, התשובה שלי היתה קבועה, לתקוע יתד כחלק מ-20 השחקניות הטובות בעולם, עתה עם סיום השנה הוכחתי יחד עם הצווߪ המקצועי שלי כי מקומי בתוך ה-20 הראשונות אינו מקרי".

תגובות

טלספורט בפייסבוק