ניצחון מול כיסאות ריקים

גביע הטוטו: מכבי תל אביב ניצחה הערב 1:2 את עירוני קרית שמונה לעיני מגרש ריק ללא קהל בבלומפילד. קאמנן ושיבחון כבשו למכבי, גיא צרפתי רק צימק. חסארמה הורחק

יום שני 06 אוגוסט 2007
מערכת TELESPORT

הערב (שני) לא ראינו את אותה מכבי תל אביב מול סנטה קולומה, אולם הצהובים הציגו משחק
לא רע שהשאיר ניצחון 1:2 מול עירוני קרית שמונה, במסגרת גביע הטוטו.

קצת קשה לשחק כדורגל מול 0 קהל ביתי. כנראה שזה קצת השפיע על האווירה. מכבי תל אביב הצליחה להשיג ניצחון הערב, אבל בלי קהל זה פשוט לא זה. עונש הרדיוס רוצה, וכעת מכבי תמשיך להציג יכולת טובה ועם קהל.

הדברים החיובים מהערב הגיעו מכיוון הזר הצרפתי/יהודי החדש, רודי חדד, שנראה מאוד אפקטיבי ובעל מיקום טוב. שיבחון המשיך את היכולת הטובה כאשר כבש גם הערב, וקאמנן נראה בכושר הבקעה דיי טוב.

אצל הקבוצה הצפונית מקרית שמונה, יצטרכו להמשיך לעבוד קשה. היכולת הערב בהחלט לא הייתה רעה, ואם לשפוט לפי משחק אחד, אז יש למה לצפות

 לא היה חסר הרבה, שהבחורים של רן בן שמעון היו מסיימים בשוויון את המשחק הערב. כעת מה שנותר זה לשפץ את המגרש בקרית שמונה, ולהתכונן לליגה.  

מחצית ראשונה: עזרן בישל - קאמנן כבש

כבר בדקה הראשונה קיבל אבידור מסירה מדוייקת, החלוץ הצעיר ניסה להפתיע בכדור שטוח, אבל הבעיטה לא הייתה מדוייקת. 

בדקה ה-5 מכבי תל אביב יצאה למתפרצת. חדד מצא את קאמנן באגף ימין, החלוץ מסר רוחב מדוייק, עזרן נתן לכדור לעבור, שיבחון קיבל את הכדור ומ-16 מטר בעט שטוח חלק הישר לידיים של אלימלך. 

בדקה ה-14 קאמנן הוריד כדור נהדר בחזה, ובסיבוב שלח טיל אולם הכדור נעצר שוב על ידי אלימלך. המשחק המשיך להיות בעיקר במרכז השדה, עם אחוזי שליטה לזכות קרית שמונה. 

לקראת סיום המחצית מכבי תל אביב עברה הילוך. בדקה ה-43 פריצה נהדרת של רודי חדד למרכז הרחבה, שלח מסירה שמאלה לעבר עזרן. החלוץ הצעיר הגביה מהאגף השמאלי מדוייק, קאמנן עלה גבוה וכבש - 0:1 למכבי ת"א. 

מחצית שנייה: שיבחון הוסיף - צרפתי צימק, חסארמה הורחק

בפתיחת המחצית השנייה אלי כהן ביצע שני חילופים טאקטיים, כאשר הכניס את עומר פרץ ועוז יפרח בהופעת בכורה, במקום אביב חדד ויאניק קאמנן. 

הכניסה של עומר פרץ מאוד השתלמה למכבי תל אביב. 7 דקות מפתיחת המחצית, קיבל עומר פרץ כדור באגף ימין. החלוץ הצעיר "רקד" מעל הכדור, ושלח מסירת רוחב שטוחה חזקה, ליוסי שיבחון נשאר רק לגעת ולכבוש - 0:2 למכבי ת"א. 

בדקה ה-57 כמעט השלישי הגיע. שוב פעם האגף השמאלי של קרית שמונה נשאר ריק, ורודי חדד מסר רוחב נהדר, אבל עזרן לא הצליח להכניע. 

הכניסה של עמאשה למשחק במקומו של נוסבאום כבר הראתה ניצוצות. עמאשה חדר לרחבה והוכשל על ידי יבריץ'. השופט שרק לנקודה הלבנה. גיא צרפתי בעט חזק לפינה השמאלית, יבריץ' לא יכל לעצור - 1:2 למכבי ת"א. 

בדקה ה-89 החליט סלאח חסארמה לבצע עבירה לא מחוייבת המציאות מול עומר פרץ. לקשר נשלף כרטיס צהוב שני, ובעקבותיו כרטיס אדום. ממש בתוספת הזמן הגיע עוד מצב טוב למכבי תל אביב, אבל תומר חליבה עצר בשנייה האחרונה גול בטוח.

מכבי תל אביב: דרגוסלב יבריץ'; יובל שפונגין, אביב חדד (עוז יפרח, 46), מילאן מרטינוביץ', אורי שטרית; שרן ייני (דור מלול, 87), דן רומן, יוסי שבחון, רודי חדד (אוראל אדרי, 82), יניב עזרן, יאניק קמנאן (עומר פרץ, 46). 

קרית שמונה: שביט אלימלך; ברק בכר(ויאם עמאשה, 70) סלאח חסארמה, יניב לביא, עמיר נוסבאום (תומר חליבה, 70); עבאס סואן, בני בן זקן, גיא צרפתי, עמנואל אמנגואה; יובל אבידור; ירו בלו (אדריאן רוטאץ', 81) .

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק