המילטון: אלונסו מתעלם ממני

פורמולה 1: שני הסופרסטארים מקבוצת מקלארן, לואיס המילטון ופרננדו אלונסו דיי מסוכסכים. המילטון: זה נראה שאלונסו לא מדבר איתי. מנגד טוען אלונסו: היחסים בינינו נשארו כמו שהם

יום שני 06 אוגוסט 2007
אייל כהן

כנראה שלא הכל ורוד אצל קבוצת מקלארן. לאחר הזכייה של לואיס המילטון במירוץ הונגריה, שמוליך בעולם, גרם קצת לבעיות עם חברו לקבוצה פרננדו אלונסו.

הבעיות החלו כאשר אלונסו הצטרף למקלארן השנה מקבוצת רנו, אז הגיע גם הרוקי הצעיר והמבטיח לואיס המילטון. למרות זאת אולי הכעס הנובע מצד אלונסו, כיוון שהוא בדרך לאיבוד האליפות. 

ביוני האחרון  רון דוויס, הבוס של מקלארן, היה צריך להתעסק בעובדה שלונסו הביע חוסר שביעות רצון מהיחס אליו זכה המילטון מחברי הקבוצה. 

המצב התלקח כאמור בסוף השבוע כאשר הנהג הצעיר לא שמע בהוראות קבוצתו שביקשו ממנו לתת לאלונסו לעקוף אותו בתחילת מקצה הדירוג. הספרדי לא נותר חייב ובעצירת התדלוק הבאה חסם את המילטון כך שהאחרון לא יוכל לצאת מאזור התדלוקים. 

לואיס המילטון דווקא לא מרגיש זאת, אולם לא מכחיש זאת: "זה נראה שהוא לא מדבר איתי לאחרונה, אבל אני לא חושב שיש בעיה כזאת או אחרת.

"אם אני אלך ואראה אותו, בטוח שאדבר איתו, אבל אני לא אלך לחפש אותו כדי לתת לו הרגשה טובה בכך. אני מקווה שהוא מדבר איתי. אין לי רגשות אשמה מאף אחד" - סיכם המילטון, שעלה ל-7 נקודות יתרון לאחר הניצחון בהונגריה.

פרננדו אלונסו מנגד טוען שהיחסים עם המילטון כלל לא השתנו: "זה לא השתנה מאז המירוץ ההוא, שעשה אותי טיפה כועס. לשנינו יש אותו אינטרסים, מנסים לעשות את הטוב שאפשר, עם אותה קבוצה ואותו אסטרטגיה".

תמונה: רויטרס.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק