מאנה כבר שוקל לעזוב

רוני מאנה טען הבוקר כי הוא רוצה לעזוב את מכבי תל אביב בעקבות הביקורת שהטיח בו רון קופמן. במכבי לוחצים עליו להישאר. רבינוביץ': בכל מקרה מאנה לא יוכל למשוך את הערבויות

יום שלישי 07 אוגוסט 2007
אשר גולדברג
רוני מאנה שוקל לעזוב את מכבי תל אביב. מאנה סיפר הבוקר כי נפגע עד עמקי נשמתו מכך שהעיתונאי רון קופמן טען אתמול כי לא יוכל להירשם כבעלים מאחר שבעבר פשט רגל.

במכבי תל אביב לוחצים על מאנה להשאר בקבוצה, אך זה החל לבדוק מבחינה משפטית עם עו"ד יורם יוסיפוף. 

מאנה אמר היום: "הודעתי ללוני הרציקוביץ' שאם ערוץ הספורט לא יוחרם ואם השידור מטורקיה לא יבוטל אני מושך את הערבויות מהבקרה ואבטל את ההסכמים עם סלקום. אני אתבע את ערוץ הספורט ואת הכתב רון קופמן. לא אתן לפגוע במשפחתי. הילד שלי ראה את השידור ובכה".

יו"ר הרשות לבקרה תקציבית יאיר רבינוביץ' אמר הבוקר: "רוני מאנה  הפקיד ערבויות ואותם אי אפשר למשוך. מבחינתי הוא יכול להמשיך כיו"ר מכבי תל אביב. מאנה הוא מינוי של לוני".

אתמול מאנה, האיש שמנהל את המו"מ עם שני הזרים הקמרונים, מיונג וסיידו, ואמור להיות זה שמממן את עסקת רכישתם, שלח הצעה חדשה לשניים בתקווה שיענו לה בחיוב.

בהצעתו של מאנה, הוא מבקש לקזז בחצי מיליון דולר את עלות העסקה, ובשל כך השניים עדיין לא נחתו בארץ. מאנה כאמור מוכן לשלם לכל אחד רק חצי מיליון דולר, כשהסכום המוקצב לעסקה כולה הוא מיליון דולר.

מיונג וסיידו דורשים שכר של 750 אלף דולר לכל אחד, ובמידה והצדדים יגיעו להסכמה, הם אמורים לנחות כבר בסוף השבוע בנתב"ג. בכל מקרה, השניים לא מתכוננים לשחק בעוד עשרה ימים בגביע אופ"א במשחק בו תפגוש מכבי ת"א את קייסרי ארג'יספור התורכית.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק