עובד, דואני ואנטבי התנצלו

ראובן עובד, רמי דואני ויגאל אנטבי התנצלו על אירועי בריסל ושבו להתאמן בשורות הפועל תל אביב. גיא לוזון: "הם הביאוĠחרטה וחוזרים להתאמן". בקבוצה מכחישים מועמדות גיא לוי לתפקיד המאמן

יום שלישי 06 נובמבר 2007
אשר גולדברג
סולחה בהפועל תל אביב: שלושת השחקנים המושעים, ראובן עובד, רמי דואני ויגאל אנטבי התנצלו על הפרת המשמעת בנסיעה לבלגיה וөבו להתאמן בשורות האדומים. לפני פתיחת האימון נאספו השחקנים במרכז המגרש ושלושת השחקנים התנצלו על הבילוי בקאזינו. "עשינו טעות אנחנו מבטיחים להיות הכי מקצוענים כי הקבוצה חשובה לנו". 

המאמן גיא לוזון אמר לאתר הרשמי של הפועל תל אביב:Ġ"השחקנים התנצלו ועכשיו הם חוזרים להתאמן". מוקדם יותר התייחס לוזון למעמדו בקבוצה וציין כי אין לו כל כוונה לעבור לאמן את מכבי פתח תקווה.

בהפועל תל אביב הכחישו את הפרסומים בדבר מועמדותו של גיא לוי לתפקיד מאמן הקבוצה


̍


   


בהפועל תל אביב  לא אהבו לקום הבוקר ולקרוא במוסף הספורט של "ידיעות אחרונות" על פגישה לילית, לכאורה, שנערכה אמש בין "יו"ר הקבוצה לבין מאמן הנבחרת הצעירה, גיא לוי.

במועדון מיהרו הבוקר לפרסם ידיעה באתר הרשמי של הקבוצה המכחישה בתוקף את קיום האۙרוע. "מדובר בספקולציה הזויה שלא קשורה למציאות", אמר יו"ר הקבוצה מוני הראל והוסיף: "לא הייתה שופ פגישה וגיא לוי לא מועמד לאמן את הפועל ת"א. גיא לוזון הוא מאמן הפועל ת"א. אני מרגיש שהמטרה היחידה לפרסום הידיעה למרߕת הכחשה גורפת שניתנה לכתב, היא ניסיון לפגוע בקבוצה. לא היה ולא נברא".תגובות

טלספורט בפייסבוק