אז מה היה לנו?

כמו תמיד המועדון המפואר בישראל, חווה קיץ קשה שהתפוצץ במשחק באנדורה. מאנה לקח את העניינים לידיים, סיפק תקווה מחודשת לאוהדים. פרוייקט מיוחד של TELESPORT: קבוצה ביום והיום עם מכבי ת"א

יום שלישי 07 אוגוסט 2007
אשר גולדברג

 התקוות לקיץ שקט בקריית שלום התבדו בעקבות 'פאשלת סנטה קולומה' שתפסה את המכבים בדיוק בעיצומם של ההכנות. בלחץ אוהדיה הצהובים נאלצו לחבר את המשחק באנדורה למחנה האימונים באירופה, ובסופו של דבר הדבר התנקם בקבוצה שחוותה באנדורה הפסד מבזה וסנסציוני. במקביל, המועדון לא הצליח להחתים זרים איכותיים והכותרות התחילו להכניס ללחץ את האוהדים שבסופו של דבר קיבלו את שלהם בשורת החתמות איכותית שתגיע בקרוב לקריית שלום. 

"חרפת אנדורה" נמחקה וההפסד בחוץ 0-1, הפך לחגיגה של ארבעה שערים בבלומפילד שסידרה למכבי את קיסרי ארג'יספור שכבר מחכה בשלב הבא של אופ"א.

לוני הרציקוביץ' כבר אינו לבד במערכה. בתחילת הקיץ הצטרף אליו איש העסקים, רוני מאנה, שאמור לקחת על עצמו  חלק מהבעלות על המועדון. מאנה, כבר הכריז על עצמו כיו"ר של מכבי ת"א.
בצל ההכרזות בתקשורת של רוני מאנה, על מהפך ניהולי –מקצועי, כשלה מכבי בהשארתו של השוער טברטקו קאלה, ונאלצה להביא את השוער דרגוסלב יבריץ' הסרבי הבינלאומי.

גולן מקבל 'רגליים קרות'

בל נשכח גם את המקרה הלא נעים של עומר גולן שכבר סגר במכבי ת"א, אך ברגע האחרון קיבל 'רגליים קרות' והחליט להישאר במכבי פ"ת של הלוזונים. במקומו של גולן הצליח אבי נמני (שעובד בלא המרץ) לשכנע את מלך שערי הליגה יניב עזרן, להגיע למכבי ת"א תמורת 800 אלף דולרים ששולמו למ.ס אשדוד.שחקנים ישראלים נוספים שהגיעו לקריית שלום הם: דודי ביטון, עוז יפרח, אוראל אדרי, רן רומן ואביב חדד.

במצבת הזרים המצב הוא כזה: דרגוסלב יבריץ', יאניק קמאנן ורודי חדד כבר חתמו ומשחקים בקבוצה. שני שחקנים מסגל נבחרת קמרון, סיידו ומיונג מנהלים בימים אלו משא ומתן מתקדם עם הנהלת מכבי ת"א. את הקבוצה אמור לעזוב הבלם, ליאור ז'אן, שאינו כלול בתוכניות של המאמן, אלי כהן. מכבי ת"א תחסר בשלושת החודשים הבאים את הבלמים הפצועים: אבי יחיאל ומשה מישאלוב

עבור אבי נמני – הקפטן הכל יכול, עונת 2007/8 אמורה להיות העונה האחרונה בקריירה המפוארת שלו. שני שחקנים צפויים להיאבק על תפקיד היורש: היהודי הצרפתי, רודי חדד, ויוסי שבחון. שחקנים נוספים בסגל שימתינו לדקות משחק על מנת להוכיח את עצמם יהיו: גיא סולומון, קובי מוסא, דור מלול, עמירן שקלים,  ארז מסיקה, דודי ביטון, עוז יפרח, אוראל אדרי, דן רומן, עומרי רון.

ויש גם הרכב משוער לפתיחת העונה: יבריץ', שפונגין, מרטינוביץ', חדד, שירן ייני(או זר חדש) , שיבחון, נמני, קמאנן, עזרן, חדד, פרץ (זר חדש).

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק