גרשון: לא ניצלנו הזדמנויות

בלם בית"ר ירושלים היה מאוכזב לאחר התיקו 1:1 מול פ.צ קופנהגן. הדנים העפילו לשלב הבא מול בנפיקה. יצחקי: כולם בחדר ההלבשה בשקט ומאוכזבים. נצטרך להתרכז בליגה

יום שלישי 07 אוגוסט 2007
שלמה חסיד

אכזבה רבה שרר הערב בחדר ההלבשה של בית"ר ירושלים לאחר התיקו 1:1 (1:2 בסיכום הכללי לדנים) מול פ.צ קופנהגן, שהעפילה לשלב הבא ותפגוש את בנפיקה ליסבון. חלום אירופה נשאר חלום עבור אלופת המדינה.  

בלם בית"ר ירושלים שמעון גרשון אמר לאחר ההדחה: "אין לי חמצן במוח כרגע, אבל באמת חבל. הגענו לכל כך הרבה הזדמנויות, היה קהל נהדר וכדורגל טוב. הדנים בכושר יותר טוב מאיתנו. היה לנו מומנטום יותר טוב. מיכאל זנדברג היה צריך לכבוש במצב הקורץ שהיה לו.

"קצת היה קשה לנו בהארכה ולא הצלחנו לכבוש. זה היה מאוד קשה לשחק 120 דקות בשלב כל כך מוקדם. קיבלנו הגרלה מאוד קשה, וזה לא היה קל".

ברק יצחקי, חלוץ בית"ר ירושלים שכבש הערב אמר בסיום: "שיחקנו יותר טוב הערב, אני חושב שהיום מי שלא ידע שהכדורגל אכזרי, ראה זאת היום. שיחקנו כדורגל מצויין. חבל מאוד. היינו צריכים להכניס עוד גול, מי שלא כובש סופג". 

"כרגע בחדר ההלבשה כולם בשקט. פיספסנו וכולנו מאוכזבים. צריך לעשות הפרדה בין אירופה לבין הליגה, גם אם היינו עוברים היינו צריכים להמשיך באותו קצב. נצטרך להתרכז בליגה. ברור שחשבנו שאפשר לעבור, רצינו לשמור על שער נקי".

איציק קורנפיין: "תחושה קשה. היינו צריכים לעבור לשלב הבא, אכזבה מאוד קשה. כשקיבלנו את הגול התחושה היתה קשה מאוד כי הבנו שהסיכוי להעפיל די גמור, חבל מאוד שלא הצלחנו, במקום שאנחנו נשמח, הדנים חוגגים בחדרי ההלבשה". כשנשאל השוער המיתולוגי  של בית"ר, עד העונה האחרונה, האם הוא חושב שהשער היה באשמת קאלה הוא ענה: "אני לא חושב שזה יהיה הוגן מצידי לנתח את העניין של השוער".

לגבי החזרה הקשה מההדחה מאירופה לליגה אמר המנכ"ל: "קודם כל יש פה שחקנים מאוד מנוסים שידעו להרים את כולם חזרה לליגה. גם ארקדי גאיידמק כבר נכנס לחדר ההלבשה בשביל לעודד את השחקנים וזה יהיה גם התפקיד שלנו ההנהלה".

גל אלברמן
אמר: "תחושה כואבת מאוד. עבדנו כל-כך קשה בשביל להגיע לרגע הזה ולהצליח בו. אחרי המשחק הראשון ראינו שאחנו קבוצה טובה מהם וגם היום ראינו את זה. וזאת גם הסיבה שזה כל-כך כואב". לגבי המשך העונה אמר הקשר: "אין לנו ברירה אלא להמשיך קדימה ולקוות שבשנה הבאה נגשים את זה. זה החלום של כולנו להגיע לליגת האלופות ונעבוד השנה מאוד קשה בשביל שנזכה לעוד צ'אנס בשנה הבאה". 

מיכאל זנדברג אמר: "חבל, אין מה לעשות. עשינו כל מה שיכולנו ואולי טיפה יותר. היה חסר אולי קצת מזל אולי משהו אחר. אין ספק שהייתי צריך להבקיע את המצב שלי ולגמור את המשחק. השוער שלהם היה מצויין ולקח לי את הכדור עם קצות האצבעות. אני בדרך כלל כובש מצבים כאלו, אבל אין מה לעשות".

יצחק שום שכבר אימן בעבר בליגת האלופות אמר: "אני מאוכזב מאוד בשביל עצמי, בשביל כל הקהל הנפלא שהיה פה ובשביל השחקנים. אבל אין מה לעשות אלו החיים בכדורגל. גם כשהקבוצה טובה יותר מהיריבה זה לא תמיד מספיק כדי לעבור. "

"יש לנו עוד הרבה משימות לפנינו. צריך לבנות פה מסורת ולקחת עוד אליפות בשביל שתהיה לנו עוד הזדמנות בשנה הבאה".

שום נשאל מה אמר ארקדי גאיידמק בחדר ההלבשה לאחר האכזבה וענה: "ארקדי היה מרוצה משני המשחקים וגם מהיום, הוא דיבר איתנו על כך ואמר שהיה מבסוט מהמשחק." 

"נעשה את הסוויץ' לקראת הליגה שמתחילה בשבת הבאה והיא הדבר החשוב ביותר. השחקנים פה מנוסים וכבר היו להם אכזבות בקריירה ונצטרך להתגבר גם על זה. במשחקים בינלאומיים כשאתה מגיע ל-3-4 מצבים אתה חייב להבקיע ואם אתה לא עושה זאת אתה נענש וגם אם אתה עושה טעות אחת גורלית אתה נענש וזה מה שקרה בשער השיוויון".

צילום ועריכה: נפתלי חזקיה

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק