'לא נישבר למרות ההדחה'

שחקני בית"ר קיבלו יום מנוחה כדי להתאושש. יואב זיו: "יש לנו עכשיו משימה חדשה והיא זכייה נוספת באליפות". מחמאות לחן עזריאל שלא ישוחרר

יום רביעי 08 אוגוסט 2007
אסף שקד

פחות מ-24 לאחר ההדחה מאירופה, ובבית"ר ירושלים מסתכלים עם הראש קדימה אל עבר פתיחת הליגה. "יש לנו עכשיו משימה חדשה והיא זכייה נוספת באליפות", אמר יואב זיו לאחר סיום המשחק, "נצא לדרך הזאת לצערי בלי מחשבות על אירופה, אבל נעשה הכל כדי להשלים אליפות נוספת".

דבריו של יואב זיו למעשה ממחישים את האווירה לאחר ההדחה הלא נעימה מאירופה. בקבוצה לא התעסקו בהאשמות כלפי השוער טבטרקו קאלה שהיה אשם בספיגת שער השוויון. שחקנים בקבוצה יצאו אמש מחדר ההלבשה עם המון תקווה להמשך הדרך ולמרות האכזבה,  אף שחקן בקבוצה לא נשבר מההדחה.

"נתרכז מעכשיו בליגת העל בלבד", אמר אחד השחקנים הבכירים בקבוצה, "היה לנו חלום להגיע לשלב הבתים, אבל אסור לשכוח שלפני זה היינו צריכים לעבור את בנפיקה שהיא קבוצה חזקה מאוד ולכן אנחנו צריכים להסתכל על הדברים בצורה ריאלית ולהתרכז מעתה אך ורק בליגה. אני חושב שאיך שנראנו בשני המשחקים מול קופנהגן- אין שום סיבה שלא נזכה באליפות נוספת. אני בטוח שקבוצות אחרות שראו אותנו משחקים- יודעות טוב מאוד שהשתפרנו ביחס לעונה שעברה ויהיה קשה מאוד לשחק מולנו השנה".

מי שקיבל מחמאות אמש בתום המשחק היה החלוץ הצעיר חן עזריאל שהפועל כפ"ס חושקת בשירותיו. השחקן קיבל פרגונים הן מהצוות המקצועי והן מחבריו לקבוצה וכמו שהדברים נראים- הוא ישאר בסופו של דבר בבית"ר ירושלים ויזכה לדקות משחק במהלך העונה.

היום זכו שחקני הקבוצה ליום חופשי מאימונים, אך מחר בערב יכנס יצחק שום את שחקניו לאימון לקראת משחק גביע הטוטו בשבת  בהרצליה מול הפועל ת"א. בקבוצה מייחסים חשיבות גדולה למשחק אפילו שהוא במסגרת גביע הטוטו וזאת בעיקר לאור העובדה שהיריבה היא הפועל ת"א
 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק