לוין: מכבי לא פייבוריטית

במכבי תל אביב מאיצים את ההכנות לדרבי הלוהט מול הפועל ביום ראשון. ניר לוין: "אנחנו לא פייבוריטים". יוסי שבחון: "אנחנו"עדיין קבוצת תחתית"

יום חמישי 08 נובמבר 2007
אשר גולדברג

על רקע משחק גביע אופ"א בין הפועל תל אביב לטוטנהאם הלונדונית האיצו ביריבה העירונית, מכבי, את ההכנות לדרבי התחתית בין שתי ۔קבוצות שייערך ביום ראשון באצטדיון בלומפילד.
מכבי מגיע למשחק במצב רוח טוב, לאחר שבשבוע שעבר השיגה ניצחון ליגה ראשון בדרבי הקטן מול בני יהודה (1:3) 

מאמן מכבי תל אביב, ניר לוין, שהוביל את הפועל  לזכייה בגביע המדינה בעונה שעברה תייחס לצפוי בדרבי הגדול. לוין: "אנחנו לא מגיעים כפייבוריטים לקראת הדרבי. אנחנו בסך הכול נקודה אחת מעל הפועל וזה אומר שבמשחק הזה אין פייבוריטים. מה שחשוב הוא ליצור המשכיות למה שעשינו בשבוע שעבר".

כשנשאל על השפעת ההתמודדות בין הפועל תל אביב לטוטנהאם על הדרבי השיב לוין: "לכך אין שום משמעות. הקבוצות כבר התנסו בשילוב של משחקי ליגה וגביע אירופה. הפועל מכירה את המצב הזה גם בעונה שעברה". 

קשר מכבי יוסי שבחון חושב שהדרבי הוא&nbsɰ;מעין משחק עונה עבור קבוצתו. שבחון: "אנחנו עדיין קבוצת תחתית ולא שוכחים זאת. כך שהדרבי הוא משחק העונה עבורנו. טעמתי כבר הפסד וניצחון בדרבי ואין ספק שאני רוצה להגיע ביום ראשון שמח הביתה".
 
על העדרו הצפוי של הקפטו אבי נימני&ͮbsp;אמר שבחון: "נימני הוא המנהיג שלנו וכולם יודעים זאת. אם הוא לא משחק אז השחקנים האחרים צריכים לקחת יותר על עצמם. 

בקרב הקהל של שתי הקבוצות קיימת תכונה רבה ומרבית הכרטיסים לקראת המשחק כבר נחטפו מנקודות המכירה.   

תגובות

טלספורט בפייסבוק