שוב פאר הודחה בשלב מוקדם

משבר? הטניסאית הבכירה של ישראל כשלה בסיבוב השני בלוס אנג'לס מול המדורגת 59 בעולם כשהפסידה 6:1, 4:6 ו-7:6. בינגהמטון: אוקון ניצח את בייקר ועלה לסיבוב השני

יום רביעי 08 אוגוסט 2007
אורן קורנפלד

שחר פאר הטניסאית מספר 1 של ישראל הודחה הלילה מהמשך המשחקים בטורניר לוס אנג'לס שהוא האחרון לפני אליפות ארה"ב הפתוחה, לאחר שנוצחה על ידי וריג'יני ראזנו הצרפתייה 6:1, 4:6, 7:6 בסיום קרב לוהט בין השתיים שנמשך כשלוש שעות.

פאר הראתה הרבה מאד אופי במהלך המשחק מול הצרפתייה שמדורגת במקום ה-59 בעולם כאשר הצליחה להתגבר על פתיחה לא טובה של המשחק ולשוב מהפסד במערכה הראשונה (6:1) לניצחון 4:6 במערכה השנייה ולהשוות את התוצאה.

המערכה השלישית החלה בשליטת הצרפתייה שעלתה כבר ל-0:3 ו-2:4 לפני שפאר השוותה את המשחקונים ואף עלתה ליתרון 5:6 רגע לפני שהצרפתייה הצליחה לשמור על משחקון ההגשה השניים עשר והלשוות ל-6:6. המשחק הלך לשובר שוויון שם פאר לא הצליחה לשמור על קור הרוח ברגעי השיא והפסידה בו 8:6. 

האכזבה בקרב חובבי הטניס היא עצומה מאחר ופאר לא הצליחה לשחזר את היכולת הטובה שלה מעונת המשטחים הקשים ולא עמדה בציפיות שתלו בה. כזכור, פאר הודחה בסיבוב השני של טורניר סטנפורד ובסיבוב הראשון של טורניר וושינגטון.

בינגהמטון: אוקון בסיבוב השני

נועם אוקון, המחבט מספר 2 של ישראל פתח ברגל ימין את טורניר הצ'לנג'ר בבינגהמטון, ארה"ב (פרסים בסך 50 אלף דולר) אחרי שצלח וניצח בסיבוב הראשון.

אוקון, המדורג 6 בטורניר ו-167 בעולם ניצח את יריבו הבריטי ג'יימי בייקר (226 בעולם) 4:6 ו-6:7. יריבו בשלב הבא הוא השבדי מרקוס סרטסרנד (468 בעולם) שהעפיל מהמוקדמות. אוקון הבטיח בעקבות הניצחון 5 נקודות דירוג ו-860 דולר.

אגב, אוקון גם הבטיח לעצמו את המקום בסיבוב השני בטורניר הזוגות כשניצח עם שותפו האמריקאי, אלכס בוגומולוב כאשר השניים ניצחו 6:2, 4:6 ו-6:10 את אותו סרטסרנד ואת ריינקוויסט השבדים.

גם הראל לוי בסיבוב השני בטורניר הזוגות בצ'לנג'ר אחר, איסטנבול אחרי שניצח 5:7 ו-2:6 עם בן זוגו ג'ין-גוליאן רוג'ר על דניאל (ברזיל) וזורלו (טורקיה).

דקל ולצר הצעיר הודח בסיבוב השני של טורניר סמרקנד, אוזבקיסטן (פרסים בסך 35 אלף דולר) אחרי שהפסיד איבאן דודיג המדורג 6 בטורניר 7:5, 5:7 ו-5:7.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק