המשחק היה מסר

עודד קטש לקח אӪ הניצחון הערב על פילזן בפרופורציה, אבל לא שכח להודות לקהל, שהיה חלק בלתי נפרד מהחגיגה. על באטיסטה: "הוא לקח את ההזדמנות בצורה הכי טובה שאפשר"

יום שישי 09 נובמבר 2007
מערכת TELESPORT
"ברוב דקות המשחק לא שיחקנו כדורסל זורם", הגיב בסיום מאמן מכבי עודד קטש, "אבל המשחק היום היה סוג של מסר, של אמירה שדיברנו עליה כל השבוע, שהלב והקהל, יחד עם האווירה ניצחו לנו את המשחק". 
לגבי אסטבן באטיסטה ענה קטש: "מדובר בשחקן טוב, אבל יש לו עוד הרבה ללמוד. הוא לקח את ההזדמנות שלו בצורה הכי טובה שאפשר. הוא עוד צריך להתחבר ולהתרגל למשחק באירופה, אבל ראינו את הלב שלו וזה הכי חשוב". 

אסטבן באטיסטה: "זה המשחק הרېשון שלי באירופה. היה לי חשוב גם בשביל האוהדים להצליח". 

על החיסרון של ניקולה וויצ'יץ' ענה באטיסטה: "ניקולה בחור טוב והוא תמיד מנסה לעזור לי ולצעירים בקבוצה עם הניסיון שלו. הוא אחד הסנטרים הטובים באירופה". 

č וואנטיגו קאמינגס: "זה לא סוד שהולך לנו קשה מפתיחת העונה. המשחקים ביורוליג צמודים, עם הגנות חזקות ואנחנו נלחמים מלחמת קיום. לקהל שלנו יש חלק מכריע בניצחונות האלה וכל הכבוד לו על כך. ככל שהעונה תתקדם יילך לנו חלק יותר ויראו מאיתנו דברים יפים. יש לנו המון כדורסל בקבוצה".

דייוי בלות'נטל: "במשחקים כאלה הדבר היחיד שחשוב הוא הניצחון, כל היתר זה שטויות. אני יודע שאנחנו לא במיטבנו. מצפים מאיתנו לקונצרטים, אבל אנחנו רק בפתיחת העונה ומדובר ߑקבוצה חדשה לגמרי. אי אפשר להיות טובים מההתחלה. צריך לעבור זמן עד שנתחבר ושהשחקנים יסתגלו אחד לשני. אני חושב שכדאי לקהל לגלות סבלנות, זה ישתלם לו".

יותם הלפרין: "לא יכול להיות משחק קל נגד פילזן, בטח כשדיוויד מאמן אותה. זה היה משחק יורוליג טיפוסי. ידענו שהמשחק הזה מתחיל קודם כל בהגנה. כל הכבוד לצוות המקצועי שהכין אותנו טוב מאוד למשחק".

דיוויד בלאט: "אלה ששיחקו לא היו טובים היום, אבל זה לא מאפיין את הקבוצה שלנו. היה לנו קשה עד עכөיו העונה לסיים משחקים. אנחנו משחקים בסדר עד הרגע בו המשחק הופך להיות צמוד. ברגע שזה תלוי ביכולת האישית ובקבלת החלטות נכונה, אנחנו מתקשים. זה מסוג הדברים שאתה חייב לעשות ולא עשינו זאת".

תגובות

c

טלספורט בפייסבוק