צמד אפריקנים סיכמו בק. שמונה

פטר אופוריו וג'ואל צירסואה, צמד שחקנים אפריקנים עם רקורד בינלאומי, סיכמו בקרית שמונה. איזי שירצקי עושה מאמצים גדולים לתיקון הליקויים באיצטדיון הביתי והכנתו לליגה

יום רביעי 08 אוגוסט 2007
הדס גרינברג
העולה החדשה קרית שמונה ממשיכה להתחזק לקראת העונה הקרבה. בקבוצה סיכמו היום עם פטר אופוריו הגנאי ועם ג'ואל צירסואה מחוף השנהב. ברקורד של הקשר הגנאי עבר בנבחרת גאנה ואף שיחק באולימפיאקוס שש שנים, בהם כבש 24 שערים.

ג'ואל מחוף השנהב מתפקד כחלוץ ושיחק אף הוא בנבחרת ארצו כאשר את רוב שנות הקריירה שלו הוא העביר בליגה הראשונה בצרפת בקבוצות כמו נאנסי, מארסיי וסנט-אטיין. לוסיאנו מטומו הקמרוני שכבר סיכם בעבר בקבוצה אך נתקל בקשיים מול קבוצתו לוצרן השוויצרית, סיכם סופית את הגעתו לעולה החדשה מהצפון. כל זאת לאחר שקבוצתו לוצרן, התרצתה נוכח ההצעה המשופרת שהציעה קרית שמונה על הבלם שינחת מחר.

הקבוצה ערכה היום משחק אימון מול נצרת עילית. קרית-שמונה הפסידה 3:4. את השערים לקריה כבשו יובל אבידור ווויעאם עמאשה עם צמד.

היום שוחח הבעלים שירצקי עם עורך צ'רלטון אמיר הוכפלד. הוכפלד הבהיר לשירצקי שמבחינתו אין לחברת צ'רלטון בעיה להסתדר עם עמדת השידור הנוכחית באיצטדיון בקרית שמונה. אך אם בקרית שמונה רוצים לפתוח את משחק הליגה הראשון במגרש הביתי, הם יצטרכו לסדר עוד מספר ליקויים.

 

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק