2

מלחמה אמיתית

סוף השבוע נפתח ואיתו שלושה משחקים מצוינים. רמת השרון תארח את אחי נצרת בכדי להמשיך ברצף הניצחונות, הכח תתארח אצל הפועל לדרבי הגדול של רמת גן, ודואיסבורג תארח את בוכום לקרב תחתית.

יום שישי 09 נובמבר 2007
מתן שמי
 משחקי יום שישי מספקים לנו לא מעט משחקים מסקרנים. אנחנו בחרנו להתמקד בשלושה הטובים ביותר. בליגה הלאומית, אחי נצרת תצא למשחק חוץ קשה נגד רמת השרון בכדי לשמור על המקום בצמרת הטבלה, הפועל תארח את הכח רמת גן לדרבי מרתק, ולקינוח בוכום תתארח אצל דואיסבורג החלשה למשחק הפותח את המחזור ה- 13 בבונדסליגה. 


משחק מספר 1: עירוני ניר רמת השרון –  מכבי אחי נצרת 

̼span lang="HE" style="FONT-SIZE: 10pt; FONT-FAMILY: Arial">איזה משחק מרתק פותח לנו את תוכניית הווינר לסוף השבוע. רמת השרון המארחת, התחילה את העונה בצורה הגרועה ביותר שיכלה לדמיין עם חמישה הפסדים ב-6 משחקים, אך בשבועיים האחרונים קבוצתו של צביקה צמח החלה בתߔליך החלמה מזורז. שני ניצחונות ליגה רצופים, ושניים נוספים בגביע הטוטו מחזירים את רמת השרון לחיים. 

ובכדי שߨצף הניצחונות ימשיך, המאחרת צריכה לעבור מסוכה לא פשוטה. אחי נצרת המדורגת שנייה בטבלה ונקודה בלבד מבני לוד הראשונה, יכולה להתחיל לפנטז על חזרה לליגת העל. 4 משחקים רצופים נצרת לא הפסידה, ומול המארחת שנמצאת בכושר פנטסטי, הירוקים יצליחו להשיג רק נקודה והשתיים әיפרדו בתוצאת תיקו. ההימור: X, היחס 2.55 


משחק מספר 2: הפועל רמת גן – הכח רמת גן

הדרבי הגדול ביותר בליגה הלאומית יוצא לדרך. היורדת הטרייה מליגת העל, הכח רמת גן, תצטרך לעבוד קשה בכדי לחזור לליגה Ӕבכירה. לאחר 8 מחזורים, הסגולים מדורגים רק במקום השישי ובמיוחד במשחקי חוץ חניכיו של דודו דהאן נכשלים בגדול. שלושה הפסדים מתוך שלושת משחקיה מחוץ לביתה השיגה הכח, שתרצה לשבור את הרצף נגד היריבה השנואה.

ואם חשבתם שמצבה של מחזיקת גביע המדינה לפני כ-5 שנים מעודד יותר, אז טעות קשה נמצאת בידכם. הפועל שעלתה רק השנה מהליגה הארצית, מחזיקה במאזן עלוב של 2 ניצחונות בלבד לאורך כל העונה, ומדߕרגת במקום ה-10, ארבע נקודות בלבד מסוגרת הטבלה. מבחינת איכות, אין ספק שהכח טובה יותר והיריבה האומללה תעזור לה להשיג ניצחון חוץ בכורה. ההימור: 2, היחס: 2.25 

משחק מספר 8: דואיסבורג  - בוכום 

המפגש הפותח את המחזור ה-13 בגרמניה יפגיש את דואיסבורג המדורגת במקום ה-17 בבונדסליגה ובוכום הרחוקה ממנה בשלוש נקודות בלבד. האורחת קטעה משבר ארוך של שלושה הפסדי ליגה רצופים לפני כשבוע, כשניצחה במשחק אדיר את וולפסבורג בתוצאה 3:5. ובכדי להשלים ניצחון שני רצוף, בוכום לא יכלה לבקש יריבה קלה יותר.

העולה החדשה דואיסבורג, הפסידה תשעה מתוך 1IJ משחקי הליגה העונה, ובחמישה מתוך ששת משחקיה האחרונים. הערב בוכום יודעת שניצחון יוכל להוציא אותה סופית ממאבקי התחתית, ומול דואיסבורג החלשה היא גם תצליח. ההימור: 2, היחס: 2.60.

תגובות

טלספורט בפייסבוק