מתיחת הפנים של לוזון

הפועל ת"א עברה בקיץ מתיחת פנים רצינית בעזרת תקציב מכובד של 35 מיליון שקל. למרות פרישתו של אבוקסיס ועזיבתם של כל הכוכבים, גיא לוזון הצליח לבנות בוולפסון קבוצה אטרקטיבית שתתמודד על כל התארים

יום חמישי 09 אוגוסט 2007
אשר גולדברג

 לידיעת האוהדים האדומים, אתם רשאים להירגע: תקציבו של מועדון הפועל ת"א לעונת 2007/8, יעמוד על יותר מ-35 מיליון שקלים ויאפשר לספק לצוות המקצועי הטרי של הקבוצה את כל התנאים על מנת שיוכלו להיאבק על האליפות הנכספת. האוהדים מצפים לעונה מוצלחת יותר מהעונה שעברה, בה סיימו רק במקום הרביעי, אבל עם עוד גביע בארון אחרי ניצחון על הפועל אשקלון בגמר גביע המדינה.

המאמן החדש גיא לוזון, בנה בקיץ קבוצה כמעט לגמרי חדשה ללא יוסי אבוקסיס, שביט אלימלך, חביאר פאהס, לוסיאנו דה-ברונו, גיל ורמוט, סלים טועמה, אליניב ברדה ואיבזיטו אוגבונה שעזבו את המועדון.

במקומם ליהק לוזון את וינסנט אניימה, פאביו ג'וניור, מזואה אנסומבו, גבריאל דוס-סנטוס, אבדג'י, ראובן עובד וליאור אסולין.

כשלון במבחן הראשון

המבחן הראשון מול בני-יהודה בגביע הטוטו בו הפסידה הקבוצה 1-0 לזהובים הבהיר לכולם כי עדיין המלאכה מרובה ויש למצוא בדחיפות את החיבור המתבקש להרכב. כמובן שחייבים להזדרז כי בפתח כבר מתדפקת ליגת העל ומשחק קשה בגביע אופ"א נגד "שירוקי" הבוסנית. מן הסתם, גיא לוזון הדוגל במשחק התקפי, ישחק גם העונה עם שני חלוצים בחוד ההתקפי שינסו להביא את הנקודות וההצלחות.

ההרכב האידיאלי של הפועל ת"א אמור להראות כך: וינסנט אניימה, דני בונדר, רמי דואני, גבריאל דוס-סנטוס, יגאל אנטבי, מזואה אנסומבו, ראובן עובד, ליאור אסולין, ואליד באדיר, פאביו ג'וניור.
השחקנים אשר מתדפקים על ההרכב ובינתיים יפתחו על הספסל יהיו: טל חן, עמאר מנצור, שי אבוטבול(פצוע בינתיים),ברוך דגו, ביבראס נאתכו.
בסגל הקבוצה ישנם גם כמה שחקנים צעירים שיחכו להזדמנות והם: בן-שאנן, פרץ, גל שיש, מסאי דגו וסבג.


תגובות

3

טלספורט בפייסבוק