בית''ר מביטה קדימה

האלופה שסיימה את העונה האירופאית שלה מוקדם מהצפוי שבה היום בצהריים למגרש האימונים בכדי להתכונן לקראת משחק גביע הטוטו מול הפועל ת"א בשבת הקרובה

יום חמישי 09 אוגוסט 2007
אסף שקד

לאחר ההדחה מליגת האלופות ואחרי שזכו אתמול ליום חופשי מאימונים, חזרו היום שחקני בית"ר ירושלים להתאמן לקראת המשחק הקרוב מול הפועל ת"א במסגרת גביע הטוטו.
תחילה היה אמור המשחק להתקיים ביום ראשון, אך בסופו של דבר נקבע המשחק למוצ"ש בשעה 20:45 באצטדיון בהרצליה וזאת לאחר שהפועל ת"א נענשה בעונש רדיוס ואיננה יכולה לארח בבלומפילד.

למרות העובדה שזהו משחק גביע הטוטו, רבים מאוהדי בית"ר ירושלים צפויים להגיע לאצטדיון בהרצליה וזאת בעיקר לאור היריבה שעומדת ממול. גם בפתיחת העונה שעברה נפגשה בית"ר עם הפועל ת"א, אז הגיעו כ-5,000 אוהדי בית"ר ירושלים לצפות במשחק. כעת לאור היכולת הטובה שהציגה בית"ר מול קופנהגן ובעיקר לאור הסקרנות לראות את הקבוצה והיריבה המושבעת- צפויים להגיע למשחק כ-3,000 אוהדי בית"ר שימלאו את היציעים שהוקצו לקבוצה.

בבית"ר ניסו ביממה האחרונה ליצור שקט תעשייתי לאור הידיעות הרבות שצצו בתקשורת על בלאגן לכאורה בתוך הקבוצה. יצחק שום שוחח היום בתחילת האימון עם השחקנים ושלח להם מסר ברור: אתם לפני פתיחת העונה, ההדחה כואבת, אבל זה הזמן להתרכז לקראת פתיחת העונה.

שום לוקח בשיא הרצינות את המשחק הקרוב מול הפועל ת"א והוא צפוי לעלות בהרכב חזק. מעבר לעובדה שהיריבה היא הפועל ת"א שמתמודדת גם היא על תואר האליפות, עבור המאמן המשחק ביום שבת יהיה הכנה לקראת משחק פתיחת העונה מול בני יהודה וההרכב שצפוי לפתוח מול הפועל ת"א עשוי להיות זהה גם במשחק הבית מול בני יהודה.

למרות הפרסומים בכלי התקשורת על פיהם בית"ר ירושלים תשחרר שחקנים בעקבות ההדחה, כעת לא מתכוונים בצוות המקצועי לערוך שינויים גדולים. על הפרק עומדים כעת שלושה שחקנים שעשויים להיות מושאלים- המגן שי חדד, המגן השמאלי אלירן דנין שמחוזר ע"י הפועל כפ"ס ומכבי ת"א וגם חן עזריאל נמצא בתמונה. לגבי האחרון- בית"ר לא ימהרו להשאיל אותו וההערכה היא שהוא יישאר בקבוצה לפחות עד ינואר.
 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק