גלובו: פאוליניו סיכם בחיפה

סגן נשיא הקבוצה הברזילאית אישר את הדיווח לעיתון. קרוסה ערך אימון בכורה וצפוי לחתום בקרוב על חוזה לשנתיים. מסודי יקבל פיצוי

יום שישי 10 אוגוסט 2007
אשר גולדברג, הדס גרינברג

העיתון הברזילאי "גלובו" שפירסם רק השבוע על מגעים בין מכבי חיפה לשחקן פאוליניו, דיווח אתמול את ההתקדמות בין הצדדים כשכתב על כך שפאוליניו שוחרר מקבוצתו פלמנגו וסיכם בשורות הירוקים.

את דיווח זה אישר לעיתון סגן נשיא פלמנגו קלבר לייטה. על פי הדיווחים פלמנגו מחזיקה 25 אחוז מכרטיסו של השחקן והשאר בידיה של ואיפטינגה, אותם תפצה חיפה בכ-600 אלף דולר.

השחקן שאחד מסימני ההיכר שלו הינו גובהו הנמוך (1.65) החל את הקריירה שלו בשנת 1995 בקבוצתו בוטאפוגו ובין השאר שיחק בוינאנובה ואיפטונגה. בשנת 2002 ניסה את מזלו מחוץ לברזיל כשפתח את העונה בליגה הקטארית אך שב למולדתו עוד בטרם הסתיימה העונה.

דייגו קרוסה, שנחת אתמול בארץ, ערך היום את אימון הבכורה שלו בשורות הירוקים ואף עבר בדיקות רפואיות בקבוצה. במידה והכל יתנהל כשורה, יחתום קרוסה על חוזה לשנתיים שנאמד ב-250 אלף דולר.

חיפה תפצה את אלן מסודי

אלן מסודי אמור לחתום בתוך 36 שעות במ.ס. אשדוד. בפגישה שהתקיימה בין נציגיו של מסודי למכבי חיפה, הגיעו הצדדים להבנות בנושא שחרורו של הקשר הקונגולזי.

מסודי יקבל פיצוי של כ-70 אלף דולר ממכבי חיפה, על הסכמתו להתנתק מהקבוצה ולוותר על החוזה לעונה השלישית שלו. מכבי חיפה תשחרר את מסודי חינם אין כסף ולשחקן לא תהיה יותר נגיעה לקבוצה.

מאמן מ.ס. אשדוד אלון חזן משוכנע שיוכל להתמודד עם מסודי והבעיות המקצועיות שלו במהלך שיהפוך את השחקן לבורג חשוב במערך הקבוצתי. היום תתקיים הפגישה בין מסודי למ.ס. אשדוד שתוביל להסכמות ולחתימה על החוזה. 

תמונה: האתר הרשמי של מכבי חיפה

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק