פאר: אני בכושר פחות טוב

הטניסאית הישראלית מסבירה את התקופה הרעה שעוברת עליה: אני אותה שחקנית - אני והצוות שלי נמצא את הפתרונות. אמשיך לעבוד קשה ואני מאמינה בעצמי שאצליח

יום שישי 10 אוגוסט 2007
אורן קורנפלד

חובבי הטניס שואלים את עצמם בתקופה האחרונה מה עובר על הטניסאית הבכירה של ישראל, שחר פאר. אחרי ההדחות המוקדמות בטורנירים בארה"ב, פאר התבטאה כי היא אותה שחקנית ושום דבר לא השתנה.

ביום רביעי הפסידה פאר לוירזין רזאנו המדורגת 52 בעולם כבר בסיבוב השני. קדם למשחק הזה הפסדים לסניה מרזה בפתיחת טורניר סן דייגו והדחה בלתי ברורה בסיבוב השני של טורניר סטנפורד. "נגד רזאנו לא שיחקתי מספיק יציב", אמרה פאר. "במערכה הראשונה שיחקתי גרוע, במערכה השנייה שיחקתי טוב יותר והצלחתי לשמור על ההגשות שלי בצורה הרבה יותר טובה".

המערכה המכרעת הלכה לשובר שוויון בו ניצחה הצרפתייה 6:8 כשהצליחה לגלות הרבה אופי על חשבון פאר שלנו. "במערכה הזו פתחתי בצורה זוועתית אבל העלתי את הרמה אחרי זה ומשם התפתח משחק צמוד שהוכרע בנקודה לפה ונקודה לשם".

על התקופה הרעה שעוברת פאר, היא מדגישה: "נכון שאני בתקופה פחות טובה אבל זה חלק מהספורט בכלל ומהטניס בפרט, אני מתייחסת לכל תחרות וכל משחק בנפרד. יחסית לטניס שהצגתי בסטנפורד אני מרגישה הרבה יותר טוב אבל כמובן שזה עדיין לא מושלם, אני ממשיכה להיות חיובית ואני והצוות שלי נמצא את הפתרונות".

פאר מסכמת: "אני אותה שחקנית ואותה שחר וכנראה שפשוט כרגע אני בכושר פחות טוב, אני אמשיך לעבוד קשה ואני מאמינה בעצמי".

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק