הפסדים למילאן וריאל מדריד

האיטלקים נוצחו 1:0 מול בטיס משער של גונזאלס בפנדל. האלופה הספרדית נוצחה 2:1 מול לה קורוניה ששיחקה ללא אוואט בשער. 18 דקות לדיוויד בקהאם בהפסד הגלאקסי

יום שישי 10 אוגוסט 2007
מערכת TELESPORT

משחקי הידידות ברחבי אירופה נמשכו גם ביממה האחרונה, ומי שכבר נראית מעט בצרות היא מילאן שנוצחה 1:0 מול בטיס. 

את השער היחיד במשחק כבש גונזאלס בפנדל שתי דקות בתוך המחצית השנייה אחרי מחצית ראשונה מאופסת.

דווקא לה קורוניה של דודו אוואט הצליחה לנצח במשחק הידידות שלה 1:2 על האלופה ריאל מדריד. השוער הישראלי לא נטל חלק במשחק כאשר את מקומו בין הקורות תפס מונואה. בשבת הקרובה ייערך הסופר-קאפ הגדול של ספרד עם משחק מול סביליה, בו תנסה האלופה לתקן מעט את הרושם.

איבן ריקי כבש את שער היתרון ללה קורוניה בדקה ה-40, אך שתי דקות בתוך המחצית השנייה הצליח ג'וליו בפטיסטה לאזן. הקצב המהיר נמשך כאשר בדקה ה-49 חואן פרננדז כבש את השער השני ללה קורוניה ובכך חתם את תוצאת המשחק.

בקהאם ערך בכורה - קבוצתו הפסידה

למרות שהכוכב של הלוס אנג'לס גלאקסי ערך את הופעת הבכורה שלו בליגה האמריאית, קבוצתו הפסידה 1:0 לוושינגטון. לוסיאנו אמיליו כבש את השער היחיד במשחק בדקה ה-28.

קינג דיוויד נכנס כמחליף רק בדקה ה-72 ולא הצליח להשפיע על התוצאה. הקהל הרחב הריע לו ברגע שהחל להתחמם על הקווים ומיותר לציין כי כל הכרטיסים למשחק נמכרו ולא נשאר מקום אחד פנוי באיצטדיון. חמש דקות לסיום המשחק לקח בקהאם בעיטה חופשית שלא הייתה רחוקה הרבה מהמסגרת ומשער השוויון.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק