שום מחפש נקמה

המאמן, שפוטר בעונה שעברה מהפועל ת"א עם הרבה דם רע, יאמן מול חניכיו לשעבר בגביע הטוטו. זנדברג וגרשון הפצועים יעדרו. דוד אמסלם יפתח כבלם. בן יוסף יחמיץ את פתיחת העונה

יום שישי 10 אוגוסט 2007
אסף שקד

בית"ר ירושלים ערכה היום (שישי) בבוקר את האימון המסכם לקראת המשחק מחר (20:45) מול הפועל ת"א במגרש בהרצליה. עבור יצחק שום המשחק מול האקסית אותה אימן אשתקד, הוא משחק חשוב מאוד ואת הרצינות על פניו היה ניתן לראות היטב ביומיים האחרונים.

בית"ר ירושלים תגיע למפגש מול האדומים בהרכב יחסית חסר. הקשר השמאלי מיכאל זנדברג, שלא התאמן אתמול בגלל מתיחה בשריר, ערך היום אימון אישי עם מאמן הכושר דרור שמשון והוא לא יפתח מחר בהרכב של שום. ההערכה היא כי עידן טל יהיה זה שיתפוס את מקומו באגף שמאל ואילו זנדברג במקרה הטוב יפתח על הספסל.

שחקן נוסף שיעדר כמעט בוודאות מההרכב זהו הבלם, שמעון גרשון. היום, בדומה לאתמול, ערך השחקן אימון קל ולאחר מכן נכנס לטיפולים. גרשון סבל מפציעה כבר לפני כחודש עוד במחנות האימונים שקיימה הקבוצה בהולנד ובאוסטריה ולאחר צמד המשחקים מול קופנהגן שלאחריהם הרגיש כאבים, הוחלט שלא לקחת סיכונים ולשחרר אותו מהמשחק מחר. בבית"ר מאמינים כי הבלם יהיה כשיר למשחק פתיחת העונה מול בני יהודה בשבוע הבא.

תומר בן יוסף ועמית בן שושן, שנעדרו מסגל המשחק מול קופנהגן בגלל פציעות בגב, ערכו היום אימונים קלים, אך גם הם לא יכללו בסגל המשחק מחר. בצוות הרפואי עושים מאמצים על מנת להכשיר את בן שושן למשחק מול בני יהודה וההערכה היא כי במהלך השבוע הבא יחזור אט אט לאימונים מלאים.

לגבי בן יוסף המצב פחות טוב והשחקן צפוי להעדר שבועיים נוספים מהסגל של בית"ר. הבלם נפגע בגבו במהלך מחנה האימונים באוסטריה כתוצאה ממשטח אימונים גרוע ועד עכשיו, למרות הניסיונות להכשירו, הוא עדיין סובל מכאבים בגבו דבר שיגרום לו להישאר מחוץ למגרשים במחזור הראשון.

במהלך האימון היום לא תירגל שום את ההרכב וההערכה היא כי הוא יקבע את ה-11 רק מחר בצהריים - אז תתכנס הקבוצה בבית מלון בהרצליה לתדרוך אחרון לקראת המשחק. למרות העובדה שהמאמן לא תירגל את ההרכב, הוא צפוי לעלות בהרכב חזק יחסית. 

בחוליית ההגנה יתפוס דוד אמסלם את מקומו של גרשון כבלם לצידו של אריק בנאדו ואילו יואב זיו וכריסטיאן אלברז ימשיכו לתפקד כמגנים. בקישור יפתחו גל אלברמן ודרק באונטג במרכז ואילו מילובאן מירוסביץ' עשוי לפתוח שוב בהרכב כקשר ימני, אם כי גם עומרי אפק ואבירם ברוכיאן נלקחים בחשבון וזאת משום העובדה שהצ'יליאני לא נמצא עדיין בכושר משחק מלא. את העמדה של מיכאל זנדברג באגף שמאל יתפוס, כאמור, עידן טל שיוסט לעמדה בה שיחק במכבי חיפה. אגב, טל היה חד היום מאוד במהלך האימון וכבש ארבעה שערים לקבוצתו.

בחוליית החוד יעלה שום במערך מעניין עם 2 חלוצים - הברזילאי אנטונלי רומולו כשלצידו יפתח ברק יצחקי כחלוץ ולא כשחקן כנף, כמו ששיחק עד כה. יצחקי הציג היום במהלך האימון יכולת כיבוש נהדרת והמאמן מרוצה מאוד מהיכולת אותה הוא מציג. החלוץ הצעיר חן עזריאל יפתח על הספסל בצוותא עם טוטו תמוז ואחד מבין השניים צפוי להשתלב במהלך המשחק.

הרכב משוער: טבטרקו קאלה, אריק בנאדו, דוד אמסלם, יואב זיו, כריסטיאן אלברז, דרק בואטנג, גל אלברמן, עידן טל, מילובאן מירוסביץ' (ברוכיאן, אפק), ברק יצחקי, אנטונלי רומולו

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק