0

ניצחון לאנדיוני במאסטרס

אנדי רם ויוני ארליך פתחו מצוין את טורניר המאסטרס בניצחון דרמטי על פול הנלי וקוויין אולייט. ההכרעה נקבעה בשובר שיוויון מיוחד. יוליה גלושקו זכתה בטורניר מאיורקה

יום ראשון 11 נובמבר 2007
מערכת TELESPORT

 אנדי רם ויוני ארליך פӪחו היום בהצלחה את טורניר המאסטרס בשנחאי מול הצמד האוסטראלי זימבאבווי פול הנלי וקווין אולייט. 


המערכה הראשונה הייתה צמודה והסתיימה בשובר שיוויון.  שובר השיוויון היה בשליטה מוחלטת של רם וארליך, בו הם איבדו רק נקודה אח۪ בדרך לניצחון 1:7, ו  6:7 במערכה כולה.

בפתיחת המערכה השנייה שמרו הטניסאים על ההגשות בדרך  לשיוויון 2:2. הנלי ואולייט שמרו על ההגשה ומשחקון אחר כך שברו את רם וארליך כדי לעלות ליתרון 2:4. בהמשך שמרו שני הזוגות על ההגשה עד שאנדיוני הפסߙדו 6:3.

על פי חוקי המאסטרס לא נערכה מערכה שלישית והמשחק הוכרע בשובר שיוויון עד 10. רם וארליך פתחו את שובר השיוויון מצוין והובילו 1:4. ההמשך היה טוב פחות והישראלים נקלעו לפיגור 7:6.

רם וארליך כבר הובילו 8:9, אך לא הצליחו לזכות בנקەדת משחק. לאחר מכן הם פיגרו 10:9, אך זכו בשתי נקודות ועלו שוב ליתרון 10:11. נגמר? עדיין לא. הנלי ויולייט השוו ל-11:11 ושוב איבדו נקודה.

רם וארליך קיבלו  הזדמנות נוספת לנצח את המשחק. ארליך הגיש אך שוב נכשל. 12:12. ההמשך היה טוב יותר והישראߜים ניצחו 12:14.

רם וארליך אמרו לאחר הניצחון: "אנחנו מאד שמחים לנצח את המשחק הראשון, במיוחד נגד הצמד הזה שניצח אותנו בפעמיים האחרונות שבהם נפגשנו. אנחנו שמחים במיוחד שניצחנו בשובר שוויון האחרון, אחרי שבמשך כל החודש האחרון התקשינו במצבים דומים. עכשיו יש לנו יום מנוחה לקראת המשימה הבאה שלנו שגם היא משוחה לא קלה".


גלושקו זכתה במאיורקה

יוליה גלושקו זכתה היום בטורניר ה-ITF במאיורקה, אחרי שניצחה בגמר את הרומניה דיאנה אנאצ'ה עם 0:6 ە-0:6. גלושקו, 895 בעולם עשתה ככל העולה על רוחה מול אנאצ'ה המדורגת  471 בעולם. זהו טורניר הבוגרות הראשון בו זוכה גלושקו.

 

תגובות

טלספורט בפייסבוק