מרטינוביץ' בספק לארג'יספור

הבלם הסרבי של מכבי ת"א לא שיחק מול סכנין - דאגה במכבי מפציעתו בברך באימון המסכם. מחר יעבור בדיקה שתבהיר את חומרת פציעתו. אלי כהן: ידענו שיש ליקויים ביכולת

שבת 11 אוגוסט 2007
אשר גולדברג

דאגה רבה במכבי ת"א מפציעתו בברך של הבלם הסרבי, מילאן מרטינוביץ' שלא שיחק הערב בהפסד מכבי ת"א בגביע הטוטו לבני סכנין 2:1.

מרטינוביץ' סובב אתמול את ברכו באימון הסיכום בקרית-שלום. הוא טופל על-ידי הצוות הרפואי אבל התלונן לפני המשחק על כאבים. רק מחר אחרי שיעבור בדיקה בבית החולים תתברר חומרת פציעתו. אבי נמני אמור לעבור מחר את רישומו ברשות לבקרה התקציבית.

במכבי ת"א חוששים שמרטינוביץ' לא יהיה כשיר למשחק הראשון נגד ארג'יספור הטורקית. מאמן ארג'יספור, מוחמד בליטו שנכח במשחק בבלומפילד אמר: "מכבי ת"א שיחקה חלש אבל אין לי ספק שהיא תשחק טוב יותר נגדינו. אי אפשר מהמשחק הזה לקבוע דבר".

מאמן מכבי ת"א, אלי כהן אמר לאחר המשחק בעקבות ההפסד: "ידענו שיש ליקויים בהרכב וביכולת וצריך להשתפר במהירות. אנחנו עובדים על זה וצריך שכבר ביום חמישי נראה טוב יותר בגביע אופ"א. משחק ההגנה של השחקנים החדשים בחלק הקדמי לוקה בחסר, צריך לתקן את הכל. גם כשניצחנו את קרית-שמונה ידעתי שאנחנו לא מוכנים".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק