מכבי תל אביב מעוניינת בדירסאו

הקשר האחורי של חיפה שוחרר הערב מהקבוצה וכבר החל במגעים עם מכבי ת"א למרות שיעקב שחר מעדיף לשלוח אותו למכבי פ"ת יחד עם ארביטמן ולזכות בשירותיו של עומר גולן

יום ראשון 12 אוגוסט 2007
אשר גולדברג, הדס גרינברג

שבוע לפני פתיחת העונה בליגת העל מסתמן כי שניים מהמועדונים הגדולים בארץ מתכוננים לעשות  שינויים גדולים בסגלים שלהם. מכבי חיפה שחררה הערב את קשרה האחורי חאבייר דירסאו במטרה להעבירו למכבי פ"ת שלפי ההסכם המתגבש בין המועדונים אמורה להעביר לכרמל את החלוץ הפורה עומר גולן בתמורה לברזילאי ולשלומי ארביטמן הצעיר. 

דירסאו שלמד הערב בפגישה עם נשיא המועדון יעקב שחר ומאמנו רוני לוי על המהלך דחה את האפשרות של מעבר לפ"ת על הסף ולאחר חצות קיבל טלפון מפתיע מגורם במכבי ת"א אשר הבהיר לו כי הקבוצה מעוניינת לראות אותו בקריית שלום העונה. אם ידרים דירסאו לתל אביב הוא עשוי לפתור לאלי כהן את הבעיה בקישור האחורי שנראתה היטב במשחק ההפסד של קבוצתו הערב מול בני סכנין.

 לוי: עוד נרוויח את ג'ובאני רוסו

במכבי חיפה היו מרוצים היום מהיכולת של השחקנים אחרי הניצחון 0:1 על מכבי נתניה. רוני לוי אמר לאחר המשחק: "מחלק מהדברים אני מרוצה יותר ומחלק פחות. עדיין זה לא הכושר שאנחנו מצפים מעצמינו. אנחנו סוחבים עומס מתקופת ההכנה ואני מקווה שנהיה יותר חדים. אני שמח שהקהל קיבל את ג'ובאני בצורה יפה. אין לי שום ספק שהוא שחקן מצוין ונרוויח אותו במהלך כל העונה". "גבי סורמה שלא שותף במשחק אמר: "מי שלא שיחק זה אומר שאני לא מרוצה ממנו". 

לגבי גולן אמר לוי: "אין שום דבר חדש. אני הייתי רוצה לראות אותו בחיפה, אבל כרגע הוא שייך למכבי פ"ת". לגבי דירסאו נשאל לוי אם הוא יעבור לפ"ת: "אני מרוצה מכל מי שיש לי. ייתכנו מספר שינויים בסגל כאשר יש אופציה שנשחרר או נקבל מספר שחקנים, אבל את זה נדע בקרוב. כל מאמן שואף שהסגל שלו יהיה מושלם בדקה הראשונה אך לפעמים יש אילוצים".

לגבי הנבחן פיטר מסיללה אמר לוי: "הוא מגלה פוטנציאל יוצא מן הכלל, אני מרוצה מהיכולת שהוא מפגין".

ראובן עטר, מאמן מכבי נתניה: "זה משחק שניצלתי כדי לבחון זרים ולשחק עם שחקנים שלא משחקים בדרך כלל. המשחק הזה הוא הכנה עבורינו למשחק ביום חמישי. אני יודע שהיו אנשים ביציע מלייריה, ובגללם לא רציתי לעלות בהרכב החזק ביותר שלי והעדפתי לשמור את הקלפים קרוב לחזה". על סאגת אופיר חיים, אמר עטר: "אופיר חיים אמר לי שהוא לא רוצה להישאר בנתניה ואני מקבל את זה. הוא קיבל בב"ש הצעה יותר טובה. בינתיים הוא מקבל את התנאים הכי טובים ואת היחס הכי טוב שיכול להיות. כרגע הוא לא בתכניות משחק שלנו והוא לא ישחק".

על אכזבתו מכך שהמשחק לא ישודר: "אני לא מבין איך קבוצה שלראשונה מגיעה לאירופה לא תהיה משודרת. חבל לי עבור האוהדים שלא יגיעו לאיצטדיון".

גולן חרמון: "זה נכון שהמחצית הראשונה שלנו לא הייתה טובה. במחצית השנייה השתפרנו מעט. לא יצרנו מספיק מצבים במשחק. התכוננו במחנה האימונים טוב לפורטוגלים ואני מאמין שנגיע מוכנים למשחק ביום חמישי".

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק