פוגעים וזוכים: 4 מ-5 בזהב

מקצועני קו הזהב של TELESPORT פגעו ביום שישי בניצחון של מכבי ראשון לציון בכדוריד והשלימו שבוע אדיר. היום: שני באנקרים של כדורגל וכדורסל

יום ראשון 12 פברואר 2017
מערכת לייב גיימס
 מקצועני קו הזהב של TELESPORT מגישים היום (ראשון) שתי המלצות אדירות למשחקי כדורגל וכדורסל, הניתנות להימור סינגל.

המקצוענים שלנו נמצאים בכושר מצוין ועם רצף של ארבע פגיעות מחמשת ההמלצות האחרונות שלהם. המקצוענים פגעו ביום שישי בניצחון של מכבי ראשון לציון בכדוריד על עירוני רמה"ש. ביום חמישי הם פגעו בניצחון הגדול של מכבי תל אביב על בסקוניה ביורוליג וסגרו שבוע נהדר. עוד קודם, הם פגעו בניצחון של גראן קנאריה על פואנלברדה בתוצאה 76:100 וב-0:1 של ניס על סט. אטיין בגביע הצרפתי. בנוסף, הם פגעו לאחרונה גם ב-0:3 של נים על ניור ובניצחון הגדול של אריס סלוניקי על שטראסבורג. פגיעות נוספות מהתקופה האחרונה היו בניצחון של הפועל אילת על עירוני נהריה, והניצחונות של אנאדולו אפס על דרושאפאקה מעל הליין ושל ריאۜ מדריד על ז'לגיריס קובנה, למרות ליין של יתרון 7 נקודות לז'לגיריס.

שימו לב למספר החדש. להתקשרות ושמיעת ההמלצות החדשות:

072-2454627

אפשרות נוספת

שימו לב למספר החדש. להתקשרות ושמיעת ההמלצוߪ החדשות:

1901-729641 עלות השיחה: 9.90 ₪ לדקה

אז איך אנחנו ממליצים? בכל יום, מספר תחקירנים בוחנים את כל המשחקים אשר ייערכו בטווח של 24 עד 48 השעות הקרובות. צוות תחקירנים מיומן מחליט על ארבעה עד חמישה משחקים טוӑים במיוחד להימור ומכין לכל משחק דו"ח משחק מיוחד ובו לא מעט פרטים על הקבוצות המשתתפות.

אנו בוחנים כמובן את היכולות של שחקני שתי הקבוצות במשחקי בית ומשחקי חוץ, את תנאי המגרש, את כל נושא הסטטיסטיקה, ההיסטוריה, שיטות המשחק, המאמנים ועוד. בנוסףĬ אנו בודקים את תנאי מזג האוויר במקום, את יכולת השחקנים לפי תקופה ועוד נתונים רבים נוספים.

לאחר מכן, אנו בוחנים אתרי הימורים בעולם. משווים יחסים וחשוב מכל, שינויי יחסים בעולם. צוות התחקירנים שלנו קורא כלי תקשורת בארץ ובחו"ל ומגיע למידע פני۝ על המשחקים באמצעות קריאה בפורומים שונים וכדומה.

כל הנתונים שנאספו מועברים לשני מומחים מיוחדים. השניים עוסקים בהימורי ספורט קרוב ל-20 שנים והם בוחנים שוב את הנתונים שהגיעו אליהם.

תגובות

טלספורט בפייסבוק