שום: יצאנו מהטראומה

מאמן בית"ר ירושלים היה מרוצה אחרי ה-0:2 על הפועל ת"א: אנחנו עם הפנים לליגה. לוזון: אי אפשר לצפות שנתחבר כ"כ מהר. יותר מעשרה עצורים בסיום המשחק בקטטה בין מחנות האוהדים

שבת 11 אוגוסט 2007
שלמה חסיד

בית"ר ירושלים השיגה את המטרה שלה עם ההתאוששות מההדחה באירופה. החניכים של יצחק שום ניצחו 0:2 את היריבה השנואה, הפועל ת"א ומרגישים כעת שהם מוכנים לליגה.

בסיום המשחק בהרצליה החלו מספר אוהדים משתי הקבוצות להכות אלו את אלו עד שלמקום הגיעו כוחות משטרה. למעלה מעשרה אוהדים נעצרו על-ידי המשטרה.

דרק בואטנג וברק יצחקי עם שערים נפלאים הראו לגיא לוזון שיש לו הרבה על מה לחשוב להמשך השבוע לפני המשחק ביום חמישי מול שירוקי הבוסנית. הקבוצה שלו הייתה כבויה ולא נראתה כמי שרוצה לקחת אליפות.

יצחק שום: "השגנו ניצחון צודק. הקבוצה היותר טובה היום ניצחה. יצאנו מהטראומה של קופנהאגן ועכשיו אנחנו עם הפנים לליגה. יש לנו קבוצה טובה שיודעת מה המטרות שלה וחותרת אליהן".

גיא לוזון: "שיחקנו נגד קבוצה שנבנית כבר שלוש שנים. אל תצפו שנתחבר מהר כל כך. היה לנו משחק טוב לשירוקי שהיא קבוצה מצוינת והיא עדיפה עלינו. אנחנו ממשיכים בהכנות שלנו ונשתדל לעשות תוצאה טובה שם למרות שיהיה קשה מאוד".

עומרי אפק: "שיחקנו טוב יותר והיינו רעבים לניצחון. בית"ר קבוצה טובה יותר. מימשנו את העדיפות שלנו. זה נכון שהפועל ת"א פנתה אליי, אבל כרגע אין בינינו שום מגעים וזה לא עומד על הפרק".

ברק יצחקי: "זה היה משחק טוב של בית"ר והשגנו ניצחון משכנע. מוזר לנו שאנחנו כבר לא באירופה, אבל התגברנו על זה. אנחנו מקצוענים. אנחנו ממשיכים קדימה מהר לעבר התארים בארץ".

ברוך דגו: "היינו ראויים ללפחות נקודה. בית"ר הגיעה לשלושה מצבים בכל המשחק. במחצית הראשונה היינו טובים יותר אבל הפסדנו. עכשיו מה שמעניין זה המשחק ביום חמישי מול שירוקי. תוצאה טובה והכל יהיה בסדר".

דוד אמסלם: "זה עוד משחק שהיה חשוב לנצח בו אחרי מה שקרה בליגת האלופות. סך הכל יש לנו פה קבוצה מצוינת. העונה עוד ארוכה ואנחנו יודעים מה המטרות שלנו. יש לנו את כל הכלים להשיג אותן".

צילום ועריכה: יותם רונן

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק