שליזינגר זכתה במדליה בגרמניה

הג'ודאית אליס שליזינגר סיימה במקום השני בתחרות בדואיסבורג גרמניה, רוני שוורץ זכתה בארד בעוד לירז בן סימון סיימה במקום החמישי

שבת 11 אוגוסט 2007
מערכת TELESPORT
שנה לפני אולימפיאדת בייג'ין וחודש בלבד לפני אליפות העולם בברזיל נראה כי הג'ודו הישראלי שוב מרים את ראשו ומביא לנו הישגים בינלאומים. הפעם אלו הן הג'ודאיות הישראליות שעשו חיל בתחרות שנערכה הערב בדואיסבורג גרמניה עם שתי מדליות.

אליס שליזינגר שנחשבת מזה זמן רב לאחת ההבטחות הגדולות ביותר של הג'ודו הישראלי עשתה תחרות נפלאה בקטגוריית עד 63 ק"ג כשהיא מפסידה רק פעם אחת, בגמר לסלובנית אורסקה זולינגר. רוני שוורץ הצעירה הפסידה בקרב השני שלה בתחרות אך טיפסה כל הדרך מבית הניחומים אל הקרב על המדליה בקטגוריית עד 48 ק"ג בו גברה על יריבה אוקראינית בכדי לזכות במדליה. למתחרה השלישית מישראל הערב, לירז בן סימון הלך פחות טוב והיא סיימה את התחרות במקום החמישי עם מאזן של ארבעה ניצחונות ושני הפסדים.

אצל הגברים היום לא הביא בשורות משמחות, יואל רזבוזוב שהתחרה בקטגוריית עד 73 ק"ג ומקווה עדיין להשיג כרטיס לאולימפיאדה בעזרת תוצאות טובות השנה הפסיד ליריב קאזחי באיפון והודח מהמשך התחרות. אלון ששון הצעיר החל את היום טוב עם ניצחון אך בהמשך הפסיד פעמיים ונשר אף הוא מהתחרות.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק