נתניה הגדולה עוד תחזור

"אנחנו נחזור להיות הקבוצה הגדולה שפעם כולם פחדו ממנה. אני מאמין שזה יקרה בהדרגה". צביקה בן יעקב, אוהד מכבי נתניה בפרויקט מיוחד: קבוצה ביום והיום עם מכבי נתניה

יום ראשון 12 אוגוסט 2007
צביקה בן יעקב

"אני חושב שההעפלה שלנו בפעם הראשונה לגביע אירופה היא הישג מרשים. העובדה ששמונים אחוז מהקאדר שלנו נשאר לשנה שנייה זה מאוד חיובי. כולם מגובשים, הזרים משחקים כבר שנה שנייה ברציפות וזה לטובתנו. אני בעד אלן מסודי וחושב שהוא יכול לתרום לנו המון.

מתי נחזור להיות הקבוצה הגדולה שפעם כולם פחדו ממנה? אני מאמין שזה יקרה בהדרגה. 25 שנה אנחנו לא אלופים, אבל עכשיו יאמר בא ומשקיע בדור העתיד, ומסתכל גם על המחלקות הצעירות. אני מאמין שנתניה הגדולה עוד תחזור, אבל זה יקרה בהדרגה.

האליפות האחרונה היתה ב-83', אבל אחרי 19 שנה סוף סוף שוב הגענו למקום השני וזה מראה כמה המועדון הזה הולך קדימה. זו גם העונה האחרונה של מגרש הקופסא באופן רשמי וזה מרגש מאוד אותי ואת שאר האוהדים. אני מאמין שתהיה עונה מיוחדת מהבחינה הזאת.

אני חושב שיש לנו את ההגנה הכי טובה בליגה. שטראובר שוער מעולה, מארין שיחק בקוסטה ריקה במונדיאל פעמיים, סטרול, חרמון, שני מגינים תוקפים, קלמי ודדי. אלה שחקנים שיתמכו הרבה מאוד בהתקפה, וזה לא היה בנתניה הרבה שנים.

בונדאה הרומני, וסוליד החדש מקוסטה ריקה  יתרמו לנו המון. רובן עטר הצליח במבחן התוצאה, אחרי שגוטמן שם אותנו במרכז הטבלה הוא לקח אותנו לצמרת. הוא הולך לשחק השנה ארבע-שלוש-שלוש. זה לא נכון שהוא בובה של יאמר. אני יודע שהיה לו סכסוך עם דדה חדד, סוכן השחקנים שמקורב ליאמר, עכשיו שהם השלימו אז דדה יביא את מסודי.

 כל קבוצה בליגת העל היתה רוצה חלוץ כמו איתי שכטר. תוך כמה שנים הוא יהיה החלוץ הכי טוב של הנבחרת. במקביל גם יש את אוקוצ'ה, שנתן עשרה שערים, אופיר חיים, רוזנטל שאמרו שהוא היהודי הכי טוב בעולם. כולם ביחד זה צוות מצוין".

      

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק